icon

Môžem pracovať na dohodu počas súdneho konania o zverení dieťaťa do mojej starostlivosti ?

avatar
kvetinka091773
Dnes o 18:04

Dobrý deň, neviete mi poradit prosím.. riešim akurát súdnou cestou zverenie 6 mesačného synčeka do osobnej starostlivosti. Tým že otec sa o malého nezaujíma, finančne neprispieva tak finančne to bude z rodicaku tazke potiahnuť a naskytla sa mi možnosť ísť do prace na dohodu (40hod) .. ja len či to nebude vrhať zle svetlo na súde že mám male babatko a idem pracovat. Bolo by to napríklad iba na 6 hodin, s maličkým by bola babka. Bojím sa žeby som urobila iba zle sebe.

anonym_32295d
Dnes o 18:13

Nie. Však proste musíš zabezpečiť dieťa. A otec neprispieva. Zle svetlo to vrhá na nebo

anonym_abd19d
Dnes o 18:16

Je super,ze ti ma kto pomoct a ty mozes zarabat pre Vas peniaze,aby ste sa mali dobre.Sud aspon uvidi,ze si sikovna mama a zalezi ti na zabezpeceni.

avatar
bomba36
Dnes o 18:42

Okrem toho zverenia súdne žiadaj aj o výživné, nech sa mladý pán spamätá.

avatar
kvetinka091773
autor
Dnes o 18:49
@bomba36

Okrem toho zverenia súdne žiadaj aj o výživné, nech sa mladý pán spamätá.

@bomba36 ano to žiadam všetko spolu