Odišla som od partnera: Ako začať nový život
Ahojte.. včera som sa po 2 rokoch rozišla s priateľom, ktorý bol odo mňa o 9 rokov starší. Neviem ani kde začať, ale prichádzala som do diametrálne odlišného vzťahu ako som odchádzala.. Na jednej strane ma randenie desí, pretože viem, aké ťažké bolo nájsť jeho a počúvam aj od kamošiek rôzne príbehy ale toto bola tiež strata času aj keď ho stále ešte ľúbim.. Chcela som odísť už 2x ale včera som sa až definitívne zbalila a buchla dverami.. Jednoducho ja mám 27 rokov, moja predstava vážneho vzťahu by bolo vziať sa, mať spolu dieťa a byť taká šťastná rodinka, vedel to od začiatku a aj mi to sľuboval, ale sľuby sa sľubujú... 🙂 Nič z toho nebolo a on mi povedal, že žiadne dieťa nechce. On už jedno dieťa má s ex, a viem o tom, ale mne od začiatku hovoril, že mu nevadí ďalšie, aký je rodinný typ, proste bláboly aby ma opantal.. Po 2 rokoch som síce bola ako tak v harmonickom vzťahu ale cez budúcnosti. Keď sme sa o tom minulý týždeň bavili, mi povedala nech nerátam ani so svadbou ani s dieťaťom, že jemu je dobre takto.. Príde mi, ako keby ma nebral vážne a pritom som dobrá žena, starám sa o domácnosť, o seba. Na verejnosti a pred kamarátmi sa vždy rád so mnou ukazoval, jeho kamaráti a známi ma mali radi.. Teraz normálne rozmýšľam, kde si niekoho nájdem, dobrí muži sú asi rozobratí už, ja mám 27..
pobavili my posledné dve vety.
Sa bojíš samoty? Ak áno si ľahký terč pre akýkoľvek typ muža - len nech je, len nech nie si sama.
27 ročná a ťahá sa s 36 ročným s dieťaťom a čaká že kedy bude mať aj ona štastnú rodinu. A tam skončilo moje čítanie príbehu....
27 ročná a ťahá sa s 36 ročným s dieťaťom a čaká že kedy bude mať aj ona štastnú rodinu. A tam skončilo moje čítanie príbehu....
@anonym_37213c nerozumiem, čo je na tom zlé. Ja vek neriešim a on s matkou svojho dieťaťa nežije roky.
@anonym_37213c nerozumiem, čo je na tom zlé. Ja vek neriešim a on s matkou svojho dieťaťa nežije roky.
@anonym_autor No a to je tá chyba. Nepochopila si základnu vec a teraz tu plačeš, že prečo to nevyšlo.
pobavili my posledné dve vety.
Sa bojíš samoty? Ak áno si ľahký terč pre akýkoľvek typ muža - len nech je, len nech nie si sama.
@anonym_b752d7 to je jasné, ako každá druhá tu a hlavne tie s dieťaťom - nie ze či to s dieťaťom sama zvládne, alebo či jej to vyjde finančne...nieee hlavné je či ju niekto bude s deckom chcieť🙏
Ale prosim Ta. Mas 27, vobec nie su rozobrati. A tahat sa s niekym co ma za chvilu 40, jedno dieta uz za sebou, atd, naco Ti toto je? Dobre si urobila. Toto nema buducnost! A s tym dietatom sa vobec staral? Striedavka, ci vikendy? To Ti neprekazalo? Ale je to uz jedno teraz, hlavne si to prosim nerozmysli...
Pride niekto normalnejsi, neboj sa.
este toto dodam: jasne ze jemu bolo dobre byt a spavat s o dost mladsou partnerkou od ktorej sa mu dostava 100% pozornosti, lebo nemaju dieta. Po druhe, ta veta ze " mu nevadi s Tebou mat dieta", to je red flag podla mna, to vyznieva akoby to dieta, keby bolo, bude tolerovat. Ja by som dieta mala len s niekym kto ho velmi chce, tuzobne ocakava, nevie sa dockat kym bude otcom toho dietata
@anonym_37213c nerozumiem, čo je na tom zlé. Ja vek neriešim a on s matkou svojho dieťaťa nežije roky.
@anonym_autor on sa o to dieťa nestaral? Nevšimla si si aký ma k deťom postoj? Máš len 27 nie 47, kopec dobrých chlapov ešte ani nezačalo so zakladaním rodiny.
Keby som mala 27 rokov, osrala by som 36-ročného "deda", čo navyše už má decko. Buď rada, že nesúhlasil so svadbou a zbavila si sa ho.
Keď si sa vláčila s dedom čo má decko tak sa nečuduj že sa o teba teraz chlapi nepobijú. Prečo by aj.
@anonym_autor ber to z pozitívnej strany, aj keď to bolelo, čo ti povedal, povedal ti to priamo. Nič lepšie sa ti stať nemohlo. Vieš čo by to bolo, keby ťa ťahal za nos ďalšie roky a nemal odvahu to povedať?! Koľko je takých chlapov. Sustred sa na seba, aby si sa mala sama rada. Nehovor si dopredu, že nikoho nenájdeš, čo sú to za reči od mladej, šikovnej baby...bav sa, uvoľni sa, je leto, ruka hore 🫠
Zober si nejaký čas pre seba a potom začni hľadať. Čas uteká a ak si chces splniť teda ten sen o rodine treba do toho ísť a nevzdávať sa... Ako sa hovorí nič čo v živote za niečo stojí nepríde ľahko a samo od seba. Veľa šťastia.
Boli ste spolu iba 2 roky, prave vam zacali padat ruzove okuliare. Skoro si chcela hniezdit. Netlac na pilu.
Preboha ludia vo vas je ake zlo. Aky dedo? To bol sikovny atraktivny muz vysportovany, ktory je pri peniazoch a o teda aj o dost mladsie sa onho zaujimaju.. ale necham vas v tom.
Preboha ludia vo vas je ake zlo. Aky dedo? To bol sikovny atraktivny muz vysportovany, ktory je pri peniazoch a o teda aj o dost mladsie sa onho zaujimaju.. ale necham vas v tom.
Az lutujem ze som to sem napisala…
Preboha ludia vo vas je ake zlo. Aky dedo? To bol sikovny atraktivny muz vysportovany, ktory je pri peniazoch a o teda aj o dost mladsie sa onho zaujimaju.. ale necham vas v tom.
@anonym_autor no ale, zaujem vacsiny tych o dost mladsich zmizne ked zistia ze on nechce svadbu ani dieta
@anonym_autor no ale, zaujem vacsiny tych o dost mladsich zmizne ked zistia ze on nechce svadbu ani dieta
@anonym_1aa2b4 by si sa divila. Ja mam otca vo veku 55 rokov, velmi dobre vyzerajuceho, cely zivot sportuje, je nadpriemerne zabezpeceny na slovenske pomery, ma porsche a vo fitku ho bali nie jedna 30tnicka a fakt pskne a to je zenaty. Dokonca sa tie zeny prihovarali aj mne a pytaju sa na otca. Len tak pre into.
Za takého chlapa by som bola rada lebo ja deti nechcem práveže by mi vyhovovalo kebyže on ma Diéta aspoň. Privitala by som to. Ja som sa zase rozišla so snúbencon kvoli tomu ze on chcel dieťa a ja nie. Vieš každý to ma inak... Možno by si ho časom bola presvedčila. V 27 ale ešte nájdeš niekoho neboj nič. Bude dobre.. Ved si mladá.. Bez do zahraničia nájdeš nájdeš veľa chlapov a super.. Lepších ako bol tento.
Preboha ludia vo vas je ake zlo. Aky dedo? To bol sikovny atraktivny muz vysportovany, ktory je pri peniazoch a o teda aj o dost mladsie sa onho zaujimaju.. ale necham vas v tom.
@anonym_autor sikovny, atraktivny, vysportovany a pri peniazoch. Az na to, ze Ta chcel len nezavazne a na zabavu a bez zavazkov. Takze proste za mna uplne zbytocne sa zamyslat nad buducnostou vztahu. Dobre si urobila.
@anonym_37213c nerozumiem, čo je na tom zlé. Ja vek neriešim a on s matkou svojho dieťaťa nežije roky.
@anonym_autor Nestalo sa ti nic hrozne, iba sa ti stal zivot. To je normalne, ze zazijeme aj vztahy, ktore skoncia, lebo cesty a nazory na zivot sa rozidu.
Neboj sa, si mlada, cakaju ta este pekne veci a niekde aj ten pravy.
@anonym_1aa2b4 by si sa divila. Ja mam otca vo veku 55 rokov, velmi dobre vyzerajuceho, cely zivot sportuje, je nadpriemerne zabezpeceny na slovenske pomery, ma porsche a vo fitku ho bali nie jedna 30tnicka a fakt pskne a to je zenaty. Dokonca sa tie zeny prihovarali aj mne a pytaju sa na otca. Len tak pre into.
@anonym_autor už vidím ako sa trhajú o 55 r. starca.
možno vyzerá ako tak, ale čo sa týka sexu - strčí ho do vrecka každý 30-tnik.
@anonym_autor už vidím ako sa trhajú o 55 r. starca.
možno vyzerá ako tak, ale čo sa týka sexu - strčí ho do vrecka každý 30-tnik.
@anonym_b752d7 každý určite nie 😏
@anonym_b752d7 každý určite nie 😏
@biba_18 veru, 30tnici sú zmagorený pornom, preto majú problémy s erekciou, lebo nemajú fantáziu a myslia si, že žena dosiahne orgazmus pri poriadne tvrdom sexe a ťahaním za vlasy😂
@anonym_autor Prečo do riti všetky ženy chcú mať za riťou chlapa? Za každú cenu? Aj keď je to falus? Prečo nemôžeš byť sama? To si taká zúfalá, že je ti jedno, aký je to chuj, hlavne aby nejaký bol?
@anonym_autor Prečo do riti všetky ženy chcú mať za riťou chlapa? Za každú cenu? Aj keď je to falus? Prečo nemôžeš byť sama? To si taká zúfalá, že je ti jedno, aký je to chuj, hlavne aby nejaký bol?
@anonym_964a11 Ano, su take, ktore nevedia byt single. V tomto konkretnom pripade mam pocit, ze je to aj tikanim biologickych hodin.
@anonym_autor Prečo do riti všetky ženy chcú mať za riťou chlapa? Za každú cenu? Aj keď je to falus? Prečo nemôžeš byť sama? To si taká zúfalá, že je ti jedno, aký je to chuj, hlavne aby nejaký bol?
@anonym_964a11 ja som bola predtym sama 4 roky ale ano som zufala😂 ja som clovek ktory by v base na samotke prezil, ale nic sa nemeni na tom ze vo dvojici se to tahne lip.
A nemyslim si, ze mi tikaju hodiny. Mozno ano ale necitim sa, skor je cloveku veselsie ked pride domov a niekto ho tam caka, okrem mojej macky🙂
@anonym_autor tak ty musis byt dost zufala, ked si taka mlada zavesis na krk chlapa s deckom.
Je to veľmi čerstvé a cítiš sa zranená, ale nezúr nad ženami, keď píšu že je dedo. Ber to ako humor, satiru, aby odpútali tvoju myseľ.
Má len 27, mladá sa ako fras, ja som si normálneho ( no teda pomerne 😂🤣😉😇🤭) chlapa našla ako 40r a je ešte mladší o 4r.
Nezúfaj, nerúť sa, hlavu hore, prsia hore, nový účes a konečne ži. Tu a teraz, s vidinou že stretneš normálneho chlapa
Pa. S tým mojim sme 20r.

@anonym_autor toto fakt nemalo buducnost, kedze ste nekompatibilni v otazke dietata. Aspon Ti tu neprijemnu pravdu povedal uz po dvoch rokoch namiesto toho aby sa tomu nadalej vyhybal. Takto vies na com si, mohol Ta taktiez aj dlhsie drzat v nevedomi co on vlastne zamysla, kedze vas vztah ako bol mu vyhovoval