Ideme sa rozvádzať a som zúfalá

5. mar 2022

Ahojte prosím poraďte som už zúfalá s manželom sa ideme rozvádzať odišiel od nás odsťahoval sa mali sme problémy v manželstve ale kto nemá hádali sme sa vedela som mu aj škaredo občas povedať pri hádke dokázali sme sa aj udrieť a pri posledných hadkach sme si aj vykročili teda ja jemu ze ak chce nech sa zoberie a odíde ale to bolo iba v nervoch pri hádke nikdy som to nemyslela vážne a teraz spravil zo mňa pred všetkými tyrana ze ho bijem a neviem co všetko na mňa nerozprával ze som ho mlatila ze sa to somnou nedalo a to sme pritom spolu 15 rokov a kamaráti vlastne čo sme mali sú teraz asi s ním prestali sa somnou stretávať prosím poraďte stale pre to plačem som z toho nešťastná zúfalá strašne ma to trápi aj ako sa chlap ku mne zachoval a kamarátom to tak povedal ze fakt som asi z jeho reči tyran

fadama
5. mar 2022

keď ste sa dokázali udrieť...🤦‍♀️ to radšej buďte od seba.

pribinak
5. mar 2022

Najlepšie čo sa mohlo stat. Rozchod. Toto nebol zdravý vzťah. Udrieť niekoho koho ľúbim? Tak asi ho nelubim a vzťah nezvladam.

autor
5. mar 2022

@fadama viem jasne ze sa to nerobí veľa ľudí sa udrie vo vzťahu a áno lepšie odísť zo vzťahu ale nemal zo mňa spraviť tu najhoršiu svoje chyby nepriznal hodil všetko na mňa a to sa mi nepáči

autor
5. mar 2022

@pribinak no vzťah som asi nezvládla to viem možno bola chyba aj na mojej strane ale ani on nebol neviniatko ale mal si nechať iste veci pre seba a neublížila mi takto co hovorí a pritom to až tak nebolo

bosorka2302
5. mar 2022

tak ked bol ten vztah zly, tak by sa ti malo ulavit v prvom rade. druhom rade sa daj dokopy, chvilu pauza od muzov , praca na sebe a potom pride aj normalny vyrovnany muz

pribinak
5. mar 2022

Pozri, pozeraj na situáciu tak, že tento vzťah už neexistuje a ber to tak, že je to to najlepšie čo sa mohlo stat.

Nájdi si niekoho iného a buď šťastná. Ale určite by som si našla psychoterapeutku. Fakt nie je normálne fyzicky napádať iného človeka

Ak stretneš nejakého spoločného znamení, tak povedz: že si zranená, lebo klame, ale nebudeš ho očierňovať ako to robí on.

nelca84
5. mar 2022

Vela ludi sa udrie vo vztahu??? To hadam nemyslis vazne.

mamina0078
5. mar 2022

A co si si myslela, ze aspon kusok normalni muz sa bude dobeovolne bit so zenou? Samozrejme, ze pri prvej prilezitosti zdrhol 😂 a sama si mu to povedala tak kde je problem? Treba najprv rozmyslat potom hovorit, mas ponaucenie do buducna

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomikejt
5. mar 2022

Veľa ľudí sa vo vzťahu udrie? Vážne toto? 🤦‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
5. mar 2022

a čo ti chýba? Že sa nemáš s kým biť? Mám pocit, že okrem toho, že si nemáš do čoho buchnúť, ti najviac vadí, čo si myslia vaši známi. Ale veď tí vás oboch poznali aj predtým a keď ostali na jeho strane, tak to nemohli spôsobiť len jeho reči, resp. niečo na tom muselo byť, keď im uverili. A nie, normálni ľudia sa vo vzťahu nebijú

autor
5. mar 2022

@bosorka2302 aj sa mi uľavilo aj sa trápim ale najviac ma hnevá ze sa trápia deti

bosorka2302
5. mar 2022

Myslim ze deti si vydychli ked hadky prestali

h2o2
5. mar 2022

Asi ma už za tych 15 rokov dosť, vôbec sa mu nečudujem. Zamysli sa nad sebou tvoje správanie nie je v poriadku.

casavina
5. mar 2022

Na mňa je toto silná káva 😰 dobre že odišiel...pre oboch...ty si kúp boxerský mech a tam si vybi nervy 🤦

autor
5. mar 2022

Dám to na pravú mieru to bolo to ze sme si dali facku žiadna bitka

nelca84
5. mar 2022

Nie, partneri/manzelia sa ani nefackaju!!!

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadama
5. mar 2022

autorka, áno veľa ľudí sa udrie vo vztahu a tým ten vzťah končí, aspoň by mal.

casavina
5. mar 2022

Ani facka!!! V zdravom a milujucom vzťahu to nemá čo hľadať...

autor
5. mar 2022

No viem neomluva ma to ale stalo sa a viem ze by sme si nemali dat ani facku

banalu
5. mar 2022

Akoze ja to tu nechapem... Manzelia/snubenci/pary si tu nadavaju, tvrde nadavky, hadaju sa tak, ze sa susedia cervenaju, dokonca sa mlatia 😑 posielaju sa kade tade, ukazuju na dvere a sklonuju slovo rozvod 🤦‍♀️🤢
Dvaja ludia, ktori si maju byt prednejsi ako cokolvek na svete, ktori sa maju respektovat, chranit, starat sa jeden o druheho, milovat a drzat za jeden povraz sa takto nechutne k sebe spravaju 😢 naco to je dobre? No co sa ste sa brali?
Roztrubuje nepravdy? A co si cakala? Je urazeny, smutny a nenavidi ta 😑 ked sa vsetci postavili na jeho stranu, tak by som chcela vediet kolko krat si sa spravala pred nimi tak aby sa priklonili na tvoju stranu, aby si povedali, nie ona by to nikdy nespravila 🤔

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
5. mar 2022

Tvoj prispevok mi pripada ako od maleho dietata, ktore bolo niekolkokrat varovane, aby sa so svojou "hrackou" hralo pekne, inak sa pokazi.

A uz je to tu. Pokazilo sa vam vase manzelstvo, kde se sa nevahali udriet? Ty jeho? A vykricala mu, nech ide do riti? Aby nesiel. A dobre spravil.

Ty si si pokazila hracku a teraz sa nemas s cim a s kym "hrat".

autor
5. mar 2022

@banalu no my keď sme sa pohádali tak sme sa vždy doma nie pred nimi nevravím ze sa somnou úplne nebavia ale tiež asi nevedia ako to bolo a počuli len jeho verziu viem teraz ma tu všetci ukamenujete

cacianka
5. mar 2022

Tak ho ohovor aj ty,
Alebo iba vysvetlí že nie je všetko tak ako tvrdí on - urazene mužské ego

autor
5. mar 2022

@mamula20 ale ved to zas nebolo ze sme sa mlatili a pred deťmi isto nie

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dusankomoj
5. mar 2022

Nie! Mýliš sa! Ľudia sa v normálnom vzťahu neudierajú!