Pauza vo vzťahu

27. nov 2022

Pomohla niekomu? Uvedomili ste si veci a vrátili k sebe a vydržalo to už? Niečo podobné riešim , chcem vedieť skúsenosti.U nás nebolo nič závažné ,pauza z mojej strany že chcela som zistiť či mi chyba a či je ten pravy,lebo sme sa dostali do stereotypyu a nikde sa neposunuli za rok a 3 mesiace.Boli sme v kontay aj chýbal a chceme tomu dať šance že len sa pytam na skúsenosti.vdaka

luccija
27. nov 2022

A kam sa chces posunut?kazdy vztah pride do stereotypu.Skor si vysvetlite co od neho ocakavas kam sa chces posunut...pride mi to nefer, ked nemate problemy taketo odluky

autor
27. nov 2022

@luccija mám 34 a chcela by som rodinu čoskoro

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. nov 2022

@elizabet173 trošku sme sa hádali,ale po čase som si uvedomila že mi je smutno a chyba mi a chcem byť s ním asi cca 2 mesiace sme sa nevideli,ale máme spoločnú partiu tak sme sa stretli a pokecali ,že teda po tej pauze to skusime

zelenakobyla123
27. nov 2022

Mne priateľ chýba aj keď ide vyhodiť smeti, sme spolu 4 roky a stále sme takí zaľúbení😀 Súhlasím úplne s @elizabet173 a tá pauza mi príde skôr ako zatváranie očí, pred skutočnosťou, že ten vzťah nefunguje.

majki_ki
27. nov 2022

Od bývalého som mala pauzy dve ale teda po podstatne dlhšej dobe ako rok, boli absolútne zbytočné, len sme si dávali klapky pred oči, vzťah nefungoval už dávno...

lienka.7
27. nov 2022

Nefunguje vam to, ani jeden to asi nevie/nechce ukoncit, tak skúsate pauzu. Ale v skutočnosti žiadna pauza neexistuje, v reali ide o koniec vzťahu.

autor
27. nov 2022

@majki_ki a v čom bol problém?

dzulli1980
27. nov 2022

Za mňa pauza = koniec.

autor
27. nov 2022

@dzulli1980 u nás zatiaľ nie dali sme sa dokopy,ale myslíš akože počasie ti zase väčšinou skončí?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wivienka111
27. nov 2022

podla mna, ked uz nieco taketo pride, tak to skonci skor ci neskor, osobne som taku pauzu zazila raz a viackrat by som sa na nieco take nedala, lebo mne to davalo stale nadej, ktora uz u byvaleho nebola.

autor
27. nov 2022

@elizabet173 jemu ešte asi viac,stále písal každý deň,chcel stretnutie atď.. tak keby to nemyslel vážne nerobí to či som naivná?

autor
27. nov 2022

@elizabet173 nebývali len in u mňa aj 2_3 krát týždenne prespával,ale výlety aj týždňové čiže vieme spolu fungovat

autor
27. nov 2022

@wivienka111 ale môj to chce veľmi

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majki_ki
27. nov 2022

Prakticky to čo u vás, už to nebolo také to ako voľakedy, ale ako hovorím, my sme boli spolu niekoľko rokov. Po roku uvažovať, že ti chýba, nie je dobre znamenie. Každopádne, po každej šanci sme sa presne po čase dostali úplne do toho istého bodu a teda toho, že pauza, kde sme si obaja po 2x uvedomili, že toto proste takto nemá byť a o tomto funkčný vzťah nie je. Ukončili sme to nadobro a dnes po ďalších rokoch už máme obaja svoje rodiny.

moonlight1210
27. nov 2022

Ked sa dvaja definitivne rozidu (pre hluposti, nedorozumenia, vzajomnu nizku toleranciu), a potom sa po case stretnu a skusia to, tak tam je sanca, ze to vyjde. Ze si uvedomili a prehodnotili veci.

Pauza je take ani z voza, ani na voz. Ste od seba, ale ty nemas ten pocit, ze si o nieco realne prisla. Ani on. Stale je to take, ze ked sa budem chciet vratit, tak sa vratim (a obcas pride vytriezvenie, ze niet ku komu, lebo on si to medzicasom rozmyslel a z pauzy urobil koniec).
Takze pauzou realne nic nezistis, ani si neupraces. To su len take demonstracie, ked sa nechceme rozist, ale bud chceme, aby druha strana pochopila, ze to myslime “naozaj vazne”, alebo uz nejak toho partnera ani nechceme, ale chceme si dat priestor a cas, lebo “co by kdyby” si to rozmyslime. Tak nech nelutujeme, ze sme sa unahlili.
Alebo sa nam nechce zit s vedomim, ze sme naozaj realne single, ale zaroven chceme mat oficialne otvorene dvere k tomu, ze sa chovame ako single (davame sancu aj pripadnym novym partnerom) a nikto nam to nemoze vycitat. Lebo vsak “nie sme spolu”.

Len vedomie realneho konca ta prinuti skutocne prehodnotit veci. Lebo je to naozaj. Ziadne hranie sa na rozchod ako deti v skolke na obchod.

54tinka54
27. nov 2022

Pauza je začiatok konca 🙂

luccija
27. nov 2022

A on chce dieta?v tom veku chapem, ze mas potrebu sa posunut

gladys_07
27. nov 2022

Pauza je rozchod pre zbabelcov

autor
27. nov 2022

@luccija chce veľmi ale nie teraz

autor
27. nov 2022

@moonlight1210 ale my sme po pauze zase akože v začiatkoch,on je so mňa veľmi hotoví každý deň počas pauzy pisal

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. nov 2022

@elizabet173 asi som chcela zistiť či aj ja som z neho taká hotová

moonlight1210
27. nov 2022

* hotovY (jedn. cislo, muz rod, nominativ)

A znova opakujem, pauza je len odklad problemov. Neumozni ti realne zazit, precitit a teda skutocne prehodnotit vsetko, co vadilo. A zaujat k tomu postoj.
Malokomu pauza pomoze nieco naozaj zmenit k lepsiemu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. nov 2022

@elizabet173 tak dúfam teraz nám to už vydrzi

autor
27. nov 2022

@moonlight1210 ach slovenčina moja