Spávam s bývalým

19. nov 2020

Ahojte, potrebujem rady alebo to dať len zo seba von. S bývalým priateľom sme boli spolu 4 roky. Rozišiel sa so mnou kvôli inej a hneď ona otehotnela. Niaky čas sme sa nebavili avšak potom sme sa zase stretli a odvtedy sa niaky ten čas stretávame a spávame spolu.Tvrdí že ona bola chyba ale odísť od nej nechce hlavne kvôli dieťaťu. Chcem aby sme sa každý vybrali svojim smerom ale neviem ako to sním skončiť. Láska z mojej strany tam už asi nie je, skôr sa bojím toho že prídem o niekoho s kým si rozumiem ale viem že takto to ďalej ísť nesmie.

veronikaszabova
19. nov 2020

Co mas robit? Prestat sa s nim stretavat. Bavi ta robit mu madrac, ked vies ze doma ma tehotnu priatelku? A to, ze ona je "chyba", vies urcite len od neho - a mozno ma ona problemy v tehotenstve ( co nie je nic nezvycajne) a on potrebuje len niekde oklepat vtaka. A ty si po ruke.

slobodnamama777
19. nov 2020

Ty más teda o nicom charakter.

sapetka
19. nov 2020

@slobodnamama777 ona? Skor jej ex.

veronikaszabova
19. nov 2020

@sapetka skorej obaja

marseillefan
19. nov 2020

@slobodnamama777 tak ale zasa všetci traja si nič nedlhujú... tamtá si s ním začala, hoc mal priateľku. Priateľ podvádzal jednu a podvádza aj druhú...

majkeel
19. nov 2020

No pre chalana je to super spavat s dvomi babami, ani to neberie ako "hajzlovstvo", kedze vas ma obe rad. Ukoncit to musis ty, kedze to nikam nevedie.
Tak mu povedz, ze kamaratstvo ok, ak ho teda nechces stratit ako kamarata, ale uz ziaden sex.

kittykat22
19. nov 2020

Takze situacia sa ma tak, ze muz ma zenu, dieta a milenku. Zena ma s istotou dieta, a asi aj muza - pretoze ti povedal ze s nou ostava. A ty nemas nic 🤷‍♀️ Na vianoce si rozbalis darceky sama pod stromcekom, na silvestra si sama pripijes so sampanskym kym si frajer bude so zenou a dietatom robit spolocne fotky do albumu 👍🏻 To vypada na fantasticke ukoncenie tvojho roku 2020 🎁🎊🎉

Si si ista, ze by si si nezasluzila nieco lepsie?

miadi
20. nov 2020

Normalne mu napiš sms ze sa snim uz nechceš stretavat na sex. A opakuj si ze Nejaky nevernik z teba blbku robit nebude. ( snad mu neveriš že snou je len koli babu) Sa nanho Nejak moc fixuješ. Nemas rodicov kamosky? Maj Nejaku hrdost a nerob mu madrac.Nejak si nepochopila ze ty onho neprideš uz si ohno davno prišla. . ( jedno slovo son použila často zamerne 😂)

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
20. nov 2020

Ak si s ním rozumieš skus to bex sexu a uvidíš ako dlho si bude on s tebou rozumieť...

stary_ujco
20. nov 2020

Nevieš ako ďalej? Veď normalne. Budete spolu naďalej chrapat, on bude žiť s druhou lebo tam má dieťa. A chrapat aj s ňou. Ty budeš naďalej pocitat akože spoločne roky s nim. A zazvoní zvonec, budú šťastní az do smrti...

janetinka27
23. nov 2020

roky bezia...

vemi23
23. nov 2020

Kup si vybrator
Vycitky? Nic?