Mám odpísať bývalému?

mimi5986
23. jan 2017

Ahoj baby 🙂
potrebovala by som poradiť. S bývalým priateľom sme sa rozišli pred viac ako rokom a naposledy som o ňom počula minulé leto. Neboli sme dlho spolu tri mesiace ale veľmi som sa zaľúbila. Chcela som ho spať no nevyšlo to. Pred dvoma mesiacmi som stretla niekoho nového, je milý a fajn a viem že ma má naozaj rád. Len ja si nie som istá či som zaľúbená a mám pochybnosti, občas si spomeniem aj na ex. A teraz sa mi bývaly zrazu ozval neviem či ho niečo trápi ale čo chce..viem že to nie je správne ale láka ma mu odpísať zo zvedavosti. Netušim či by som mala aj keď len kamarátsky. nechcem urobiť chybu..

sibalka21
23. jan 2017

@mimi5986 A preco by si mu nemohla odpisat? Nevideli ste sa viac ako rok, normalne mu odpis, ak chces.... Neviem sice kolko mas rokov, ale takto sa chovaju pubertaci :D Nic v zlom samozrejme, ale ved sa s tebou nechce hned vyspat, preco by si mu nemohla kamaratsky odpisat a zistit co chce?

jeennyv
23. jan 2017

@mimi5986 to nie je zvedavost, to je to, ze ta rozchod este tzv, neprebolel a si este namotana a tym, ze ti napisal ti blika nadej...pises, ze si ho chcela spat, asi si je vedomi, ze keby povedal, ze ano budme spolu za nim pobezis...za mna ked nechces svojho sucasneho partnera, ci co ti to je a podla toho co asi pises ho asi nechces, resp. nelubis, tak ho nechaj tak, nech je neviem ako dobry a bez za ex...na dvoch stolickach sa sediet neda...

sunny8
24. jan 2017

Urcite mu odpis a ak tvoj priatel o.nom vie ze existoval v tvojom zivote tak si myslim ze ak by pisal.cokokvek tak budes mat u priatela podporu ved ked ho lubis tak ostanes s nim a nevratis sa k exovi ;)

tyelde
24. jan 2017

Odpíš a zisti čo chce, len si nerob nádeje že sa dáte znovu dokopy

tamtamka26
24. jan 2017

@sunny8 to ona ale nevie, či ho naozaj ľúbi....

sardinka336
24. jan 2017

Kým sa znova namotáš na bývalého tak si spomen na to prečo ste sa rozišli, čo ti na nom vadilo atd...ujasni si ako s týmto sučasným priatelom, aký je a ako vidiš vašu buducnost. Zapni trošku aj rozum nie len šteklenie v nohavičkách. Lebo chvilu to budeš hrat na dve strany - pisat si s byvalým a randit so sučasným. Na druhej strane uz vas zeny vidim ako kludne svojmu partnerovi poradite ze ved ,,ano, napiš byvalke čo chce...,, no ziadna z nás by z toho asi nadšená nebola. Nehovorím robit hned ,,tyjátro,, ale tak raz sa s ním rozišla tak načo si s nim má začať vypisovat? Zvlášť ak to nema v sebe uzavrete. Dotyčná si aj tak urobí podla svojho a podla mna ho bude kontaktovat.

stanulienkat
24. jan 2017

načo mu chces odpisovat??? Mas pubertu??? Uplne by som ignorovala, je to minula cast tvojho zivota, vobec by som neriesila. Neponizovala by som sa, bude si mysliet, ze si cela zhava.

marosinecko
24. jan 2017

Páčilo by sa tebe keby tvojmu terajšiemu priatelovi písala jeho ex? Ako by si zareagovala keby jej odpísal? Až by ti to "nevadilo " tak mu napíš a uvidíš čo chce. Ale priatelovi to povedz. 🙃

dominika6
24. jan 2017

@mimi5986 chlap sa ozve len ked chce sex a nemá ho mať s kým

dankanka
24. jan 2017

@mimi5986 toto je inak typické..Vždy sa ozvú keď si človek nájde niekoho nového. Ja som to vždy brala tak, že má osud skúša..Neverím že ten druhý ozaj niečo chcel, len vie že máš na neho slabosť. Energeticky je na teba naviazaný a teraz podvedome cíti že sa niečo stalo. Najlepšie ak zabudneš, len tak budeš môcť ísť ďalej. Silno pochybujem že mu ide o viac ako sex..

marosinecko
24. jan 2017

@mimi5986 baby majú pravdu ! 🖒 chlap sa ozve len keď ho svrbí . 😁😎

sissy27
24. jan 2017

@mimi5986 moje nervy 🙄 prídeš sa na diskusné fórum spýtať aj keď ti bude dávať dole gaťky, že čo ďalej?? 😒
Dúfam, že máš tak 16 rokov, lebo ak toto napíše dospelá žena, tak asi s tebou nebude všetko v poriadku...
A áno, niečo chce - pravdepodobne sex alebo sa nudí, kľudne mu odpíš a uvidíš aj sama.

moni244
24. jan 2017

Kriste pane, dalsia pubertiacka sme zavitala?

cristi
24. jan 2017

tak ak chces silou mocou vediet, preco sa ti ex zrazu po dlhej dobe ozval, tak mu odpis, inak sa to nedovies, co vlastne od teba chce...na to snad ziadnu radu nepotrebujes...pouzi vlastny rozum...🙂

moonlight1210
24. jan 2017

@mimi5986 nuz moja, ty si teraz ako ten somar medzi dvoma kopami sena. 🙂

urob, co si len zmyslis. odpis, neodpis, ...
len vyhodne rozhodnutie neexistuje. pri kazdom mas sancu riesit, ze ta druha moznost by bola byvala asi predsa len lepsia a ze si urobila chybu, ked si nevyskusala radsej tu.

hm, tak ktora kopa sena je sladsia?

otazka ale je: vie tvoj ex, ze mas noveho priatela?
ak ano, tak je dost mozne, ze sa ozval len pre toto (a davam tomu velku sancu). zrazu mu mozes byt vzacna, lebo uz nie si volna a stve ho, ze uz nemoze mat pocit, ze kdesi existuje baba, pre ktoru je vzacny, hoci on ju nechce (s takym pocitom sa totiz dost prijemne zije. vsetci sme domyslavi 🙂 ).
ale obvykle, ked sa s nim das zas dokopy, caro tvojej nedostupnosti zmizne a s tym aj vsetko lakave, co na tebe zrazu videl. a zas ta okasle.
tak si to premysli.

tykat
24. jan 2017

A čo ti napísal?

tykat
24. jan 2017

@sissy27 ...no u niektorých by bolo dobre keby sa so spustenými gaťkami opýtali na koňovi čo ďalej...bolo by menej dotazov "som tehotná/mám s ním decko ale nechce ma..."

moonlight1210
24. jan 2017

@mimi5986 a velmi vtipne je, ked po urputnom premyslani, ci ozvat, ci nie a co za tym je, sa mu teda ozves a zistis, ze on teraz riesi nejaky pracovny problem a ty poznas niekoho doleziteho, s kym by chcel, aby si ho ako kamoska zoznamila 🙂

vtedy sa clovek sam zasmeje na tom, co vsetko riesil a nakoniec to bola taka blbost. 🙂

sissy27
24. jan 2017

@tykat také, keby sa aj opýtali, si nakoniec aj tak spravia po svojom a potom budú riešiť to ostatné... 😒

lucka8787
24. jan 2017

🙂 po precitani som si spomenula na casy mojich prvych lasok 🙂 bolo by dobre keby dotycna napisala kolko ma rokov a kolko rokov ma jej ex a podla toho zvolit odpoved.co ked ma len 14 a on tiez a mozno este spolu nespali? 🙂

madana
24. jan 2017

Nemyslim si,ze by sa jednalo o nejaku adolescentku damy.!!!!predpokladam,ze autorka otazky je rocnik 1986,dedukujem to z jej nicku....

Teba som si vsimla uz skor,stale prispievas nevhodnymi prispevkami do diskusii@moni244 .viem,ze je to forum,ale tak naco sa montujes do vsetkeho to nepochopim,ked su tu ludia,ktori naozaj potrebuju nejaku radu,a Ty sa im tu len stale vysmievas.hm

madana
24. jan 2017

@moni244 vid hore prispevok

madana
24. jan 2017

@mimi5986 neviem co bolo dovodom vasho rozchodu a ani kto bol jeho iniciatorom.Z Tvojho prispevku mam ale ja pocit,ze este nieco citis k tomu ex.....asi by som sa mu ozvala,asi Ti stale nie je ukradnuty napriek tomu ,ze mas uz novy vztah.Nie je to sice celkom fer voci Tvojmu sucasnemu partnerovi,ale ved ozvat sa mu mozes...tak nikdy nezistis co je vo veci,a casom by si lutovala,ze nevies ako sa veci maju medzi vami

moni244
24. jan 2017

@madana napisala som len to, co ostatne, tak sa ukludni a chod moralizovat inde

madana
24. jan 2017

@moni244 ved vravim,ze prispievas tam kde nemas....lebo nic nove napisat a vymysliet k veci nevies...zopakujes len to co napisu ini+tvoja ironia a posmech z dotycnych autorov

moni244
24. jan 2017

@madana 😀 si smiesna, co sa tu da napisat? Ked tu riesi veci, co sa riesili na strednej? Toto ziadna dospela osoba nemoze mysliet vazne 😀 dam ti rady, neber vsetko tak tragicky vazne, budes to mat lahsie

mysicka36
24. jan 2017

Má plné gule a vie, že ty by si bola prístupná. Pretoto sa bývalí ozývajú babám ktoré sa im samé núkajú/li po rozchode 🙂
Nie, nikdy by som neodpísala ani nechcela späť bývalého.

jana_eyre
24. jan 2017

Aj mne minule pisal byvaly, bavili sme sa o oknach na dome a vlhkosti v novostavbach.. 😁 nic nepristojne..