Ako zvládnuť rozvod?

25. apr 2022

Ahojte prosim poradte ako zvladnut rozvod boli sme spolu dlho a teraz odisiel a ide sa rozvadzat mame spolu aj deti uz take vacsie 11 a 14 rokov stale nato myslim nedokazem prestat rozmyslam furt mi beha hlavou placem ako to prekonat. Ani deti k nemu nechcu chodit hovorim nech idu aspon nachvilu ale moc nechcu a on stale hovori vswtkym ze ich huckam proti nemu ale neuvedomuje si ze oni uz su velke a maju svoj rozum

ildiko36
25. apr 2022

Jedine čas zahojí rany, začni sa venovať daakemu koníčku, maj rada sama seba, zeny sme silne zvladneš to.Jedna etapa života sa uzatvorila aby sa mohlo otvoriť nová a ver mi určite ťa bude čakať niečo lepšie a krajsie len musiš sa stym psychicky vyrovnať a pustiť minulosť, daaky čas to ešte bude trvať , vyplakaj sa uľavý sa ti, posilní ťa

janiela6
25. apr 2022

Pozri sa na to z tej lepšej stránky - načo ti bude chlap, ktorý ti je na príťaž? Zrejme to u vás už dlho nefungovalo. Keď chce ísť, nech ide. Ty máš deti veľké, život pred sebou. Začni sa venovať sebe, nájdi si nejakú zábavku - kozmetiku, kaderníčku, možno nejaké cvičenie s inými babami, choď nakupovať, do kaviarne, prejdi sa po parku, choď na slniečko... Čim skôr sa s tým zmieriš, tým skôr sa ti uľaví. Odpusť mu, nechaj ho ísť a ukáž mu, že ti nechýba, že tvoj život sa jeho odchodom nekončí, ale práve začína jeho lepšia časť.

autor
25. apr 2022

@janiela6 chcela som to tak len proste nejde to

janiela6
25. apr 2022

Pôjde to, len to chce čas. Naozaj, neboj, všetko zlé prejde, po každej búrke výjde slniečko. Vyplač sa do vankúša, kamarátke a uvidíš, že každým dňom ti bude lepšie a lepšie. A ešte sa vyjadrím k deťom - ak k nemu ísť nechcú, tak ich nenúť. On sa rohodol odísť a deti sa na neho hnevajú, odmietajú ho.

dadis
25. apr 2022

Je dobre, ze smutis. Je to sucast toho vsetkeho. Prezili ste vela dobreho a mate deti, vies ze to malo zmysel. Poplac, odsmut si to. Mala som to rovnako. Potom som si uvedomila, ze co ma vsetko v zivkte caka, co som si v manzelstve odopierala a uzivam si to. Smutok mam za sebou, su to 3 roky u mna. Nevsimaj si tie reci o huckani, moj ex si tiez myslel. Ale deti sa s tym same vyrovnaju a odpustia mu. A odpust mu aj ty. Nehnevaj sa na neho. Kazdy ma pravo v zivote robit chyby. Ale kde sa jedny dvere zatvoria, tam sa dalsie otvoria...aj ty sa zalubis znova 😉

nina19833
25. apr 2022

Deti by som nenutila, nasilu. AKo si napisala, uz su velke a maju svoju hlavu a hlavne to musia same spracovat. Mozno sa to casom zmeni, no musia na to prist same