• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Exmanžel podal trestné oznámenie

12. novembra 2015 
Je to špinavosť a bohužiaľ tu nikoho skutočne záujmy dieťaťa nezaujímajú!!! Otcovia sú veľmi vychvalovaní do nebies, ak "prejavia" záujem o dieťa! Je to aj v mojom prípade čisto z pomsty. Kým sme s tým ... ani na meno mu neviem prísť... žili, záujem o dieťa bol nulový. Zaujímal ho akurát jeho zadok a zadok jeho frajerky, my sme boli na obtiaž a rodina mu prekážala, aby si mohol dostatočne užívať! Dúfam, že vo vašom prípade zohľadnia skutočne zdravotný stav, ktorý potvrdí ošetrujúci lekár. Treba bojovať za spravodlivosť a pohodu teba a hlavne dcérky! Držím palce :slight_smile:
23. okt 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinask Urobil niekedy nieco zle dcerke? predpokladam, ze nie.
25. nov 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tohto okamihu som s a bala.. mam 7 rocnu dceru , cca6 rokov som rozvedena , otec s a o malu vobec nezaujimal , ale ze vobec ani vyzivne neplatil . cca pred tromi rokmi siel do base , ja zhodou okolnosti som vtom case vybavovala hmotnu nudzu a musela som ho udat ze neplati aby som mala narok na HN. on to samozrejme zaplatil ked nechcel dlho sediet, a sedel 3 roky a platil mesacne 33 e. ako to ma sudom urcene , sak ano uz musel . lenze teraz ho pustili a on malu chce vidiet. , aj ked ju uvidi mala ho vobec nepozna , mojmu priatelovi hovori tatino , malu nechcem vystresovat , a on mi napisal ze ked mu ju neukazem ma da nasud.. suhlasila som .. viem ze mala ho raz spozna , ale on nema ziadnu minulost vecne trestany , nema buducnost, je bezdomovec , ziadny prijem.. neviem ako dalej postupovat, chcem to dat na s ud a dat zakaz , lebo ustna dohoda medzi nami ani pisomna neprejde . mal niekto takuto skusenost , ci ?
29. jún 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok som mu dala nahradny termin , odmietol , v nedelu som sa snim mala stretntu , aj som mu dal a o ktorej a kde, dcere som povedal a pravdu , ona s a rozplakala , a povedal a ze ona uz svojho tatina ma a ziadneho uja nechce ani len vidiet, no aj tak sme isli na stretnutie .
samozrejem som s la aj smojim priatelom ktory zobral mladsiu dceru , ktoru ja nenham doma . na ihislu som bola cca pol hodinu a mi prisla smska , ze on nepride , lebo neni zvedavy na mojho chlapa . samozrejme on s a venoval mladsej dcere . a ja som cakal a na moojho ex. tak som mu napisala ze ale s dcerou ho cakame tak ked chce videt dceru nech dojde . a on mi napisal ze aj tak ma da na sud , ze to je jedno ci som tam alebo nie .
dnes mi napisal na fb ze ma zajtra dava na sud ze ma pravnika , ze do papierov pise ze ju chce na sobotu a nedelu , co mam robit dcer a ho nepozna nikdy ho nevidela a nikdy osm jemu nenapisala alebo nepovedal a ze s anemozu vidiet. mala sa boji tmy a vzdy vecer pride kumne spat . nema rada cuzdich ludi ma snich strach . bojim s a ze to bude este horsie . ale ja mu ju dam len cez moju mrtvolu . dnes som s a skoro zrutila a uz neviem na nic ine mysliet len na to ze bude ublizovat dcere .. a dcera bude trpiet. on nema trvale bydlisko , nepracuje , byva medzi neprisposobivymi , nedokaze s a o seba starat., nikam ju nevezme , kde snou bude. ale asi to bude na dlho .
16. júl 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pokladik5 Nech si ju tvoj terajší manžel osvojí, nech dá návrh na súd a ak bude aj ex súhlasiť, tak máte po probléme. A keďže ste ju naučili a ona ho volá tata a on ju miluje ako vlastnú, tak nech na seba preberie aj zodpovednosť za ňu.
17. júl 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pokladik5 ahoj takze uz si jej to vysvetlila?prejde ju to casom.nastastie nasa neplakala zobrala to sportovo.nastastie dodnes sanezaujima.skus riesit to prisvojenie si pokial s tym nema terajsi problem len neviem ked takto sa sprava ci bude suhlasit.a tym ze si ju prisvoji nemusi platit vyzivne a aj tak taka smiesna suma je to nech vyzije on z toho.ak mas nejake dokazy ako zije je to plus pre teba.myslim ze moc neuspeje.ak poda na sud skoc za koliznou opatrovnickou a snou sa porad urcite bude na tvojom mieste
18. júl 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1413131313 ahoj, smiem sa spytat, ako to dopadlo? sme v podobnej situacii, dcera ma uzkosti :cry: tiez ma boli, ked place a prosi, ze chce byt so mnou :cry:
21. okt 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nič sa nezmenilo! Dieťa protestuje, ale nikoho to nezaujíma...aj psychologičky aj kolízna sú na strane otca - myslím, že je pre ne bezpečnejšie a jednoduchšie prikloniť sa k rozhodnutiu súdu, ktorý všetko uznal môjmu bývalému...načo robiť navyše prácu, keď je rozhodnuté!? ... Je mi ľúto dcérky, lebo sa trápi a nasilu musí k nemu chodievať. V našom prípade je to o tom, že dieťa sa musí prispôsobovať "ockovej situácii, nálade, priateľke, ďalšej milenke a kolegynke" a nie, že tu otec pozerá na pohodu dieťaťa!!! Je to boj s veternými mlynmi...: :( :frowning2:
21. okt 2014 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojcob presne toto zažívam ja. Som síce v zahraničí ale pravidelne som si so synom volavala cez skype a ine aplikácie,cez telefón ktory som mu ja poslala.
Zrazu prestal komunikovať a môjmu otcovi povedal ze mu dotyčná pozmenili telefón,mna zablokovala lebo neznasala ze som volala a ked zvonil telefón.
Synček mi raz zavolal a povedal : nevolaj a nepíš mi ani ma nekontaktuj. Tak to chcem a Ona mak tomu neprinútilo.

Co očividne svedčí o tom ze mu to prikázala.
Neviem co robit pretože moj styk s nim je neobmedzený .

Plánujem právne kroky ale neviem ci to co robi je trestný cin a ci podať. Oznámenie kedze bývalý je policajt...
12. nov 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok