Kedy je rodic pre dieta hrozbou a co s tym?

milzuz
16. máj 2019

Ahojte, som cerstvo rozvedena matka dvoch deti, 10 a takmer 3 roky. Od rozvodu (cca 6 tyzdnov) otec deti o ne neprejavil ziadny zaujem, rovnako pocas trvania manzelstva. Teraz ale, ked zistil, ako je to s vysporiadanim BSM pocas 3 rokov, v ramci naschvalnosti chce deti podla rozsudku, kazdy druhy vikend. Mladsia s nim vobec byt sama nechce, starsia ma cerstvu zlomeninu nohy, je na 3 mesiace imobilna. Neviem, kde ex byva, nic. Zazemie deti unho iste nemaju. Nikdy sa o ne nestaral, jedlo, rezim, nic. Len o svoj mobil a cety. Je erotoman a ego maniak bez stipky empatie a ludskosti, jazdi opity, predpisy zasadne ignoruje, cez mesto jazdi stovkou neuvazuje seba ani deti, mladsiu stratil v aquaparku, skoro sme o nu prisli, aj ju zabudol 2x samu doma, starsiu presiel autom. O deti mu nejde, su nastroj pomsty. Len co s tym... Mam z toho vikendu hrozu. Poradte, co mozem. Socialka to vie, vypoculi si ma a tym to haslo... Hroza. Pre mna neskutocna. 😪







imobilna.Netusim, kde ex byva, zazemie deti nemaju

winni
17. máj 2019

@milzuz

mirka807
17. máj 2019

Malo tam byť babule nie tabule 😅 až teraz mi doplo že slovník prepísal 😚

milzuz
autor
17. máj 2019

@chcemradu Tiez to tak citim. Len on to ma zial prepojene a deti su prenho prostriedok k tomu druhemu... Dakujem❤

milzuz
autor
17. máj 2019

@winni

milzuz
autor
17. máj 2019

@mirka807 Pochopila som😉❤

milzuz
autor
17. máj 2019

Babule, tak som dnes oslovila aj pravnicku aj socialku, lebo je ozaj v afekte schopny vsetkeho. Aj bitky pred detmi. Do vyzdravenia starsej mu ju dat skratka nemozem, je imobilna a potrebuje 24h starostlivost. Mladsia na nej visi, sama s nim nepojde a nutit ju nikto nemoze. Takze otecko moze s nimi travit svoj cas tu u nas, neobmedzene cely vikend. Hrat sa, konecne sa starat a ja budem v klude a bez starosti citat, nakupim a tak. Az si s nimi konecne vytvori vztah, po krocikoch, hodinach, trpezlivo a s ohladom hlavne na ne a budu obe k nemu chciet, pricom im vytvori optimalne podmienky, ok. No musim vediet kam, s kym, vsetko. A akonahle nastane problem, nedam mu ich a ziadam upravu styku. V tomto nam EU velmi pomohla, nazor, bezpecie a vola dietata maju prioritu. Takze je to na nom. Sancu ma, byt s nimi v domacom prostredi je fajn sanca na zaciatok vztahu a pre mna vizia chvile samoty😄

romiada
18. máj 2019

@milzuz je schopny bitky pred detmi....😲 akej, s kym? Ako fyzicky ze by vedel Tebe alebo detom ublizit?

milzuz
autor
18. máj 2019

@romiada Mna "len" chmatol pod krk a skrutil mi ruku, potom nedavno ked som mu vyhodila mobily-jeho prave deti- ma isiel bit, no poslala som dceru pre suseda a to ho stoplo. A na deti siahol predo mnou len raz... Vobec s nimi nebol, takze ziadne zlahcovanie fackami. S mladsou bol naposledy v marci na prechadzke 30 min. sam a prisla zacikana (to mame ale davno za sebou) a vraj ju udrel. Detom verim, nedostavaju bezne, nemaju dovod klamat. Malicka iste nie. Odvtedy s nou sam nebol. Vlastne bol len niekde pobliz s mobilom, bez zaujmu. Vsak senzory mam teraz v dvojnasobnej pohotovosti...

milzuz
autor
18. máj 2019

@romiada A viackrat kym tu byval som ho pocula sepkat, ze ma zabije. Bala som sa ho. Segry mavali mobily kvoli mne na nocnom stoliku. A s dcerou som bola dohodnuta, ze keby nieco, uteka po suseda. Ti ho neraz poculi, ako nas "vychovava"... Jeho odchod bol velka ulava a teraz mu vadi, ze mame pokoj. Tak chodi kedy sa mu chce. Hlavne vecer pred spanim. Pravo vraj ma.

mechurik
11. jún 2019

Jedine co mozem odporucit odstahuj sa co najdalej od neho nebude mat na benzin kazde 2 tyzdne

milzuz
autor
12. jún 2019

@mechurik Zial, bude. Vsetko ma firemne. Takze palivo neobmedzene... Ale uz ho to preslo, teraz mame klud a ak nieco, socialka mu pohrozila obnovenim spisu s psychologom atd. Takze sa radsej schovava. A ja som hlavne odborne poucena ako dalej, keby nieco.

peter2404
24. jún 2019

@milzuz
uplne klasicky pripad natahovania sa o deti..
keby som zavolal na pivo 10 chlapov, co sa takto natahuje o deti, som si 100% isty, ze vsetci z nich chlastaju za volantom, deti k nim vobec nechcu ist. a to uz nehovorim o tom, ze nikto z nich sa nevie o deti postarat..
vsetko su to psychopati, sice to nemaju od lekarov potvrdene, ale ako sme sa na koniku uz dozvedeli - taketo pripady vie odhalit len naozaj skuseny psycholog, nie bezny..
ako cez kopirak..

mirkavalasek
5. júl 2019

@milzuz opovazim sa pridať .Úplne ťa chápem len ja som zistila že sa nemenia len ukazujú svoju pravú tvár a drž sa kto nezažil aj tak nepochopí

katkabg
5. júl 2019

Sice neviem ako poradit no hodne sil posielam....teda fakt silne co pises