• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem vymáhať výživné ak otec nie je v rodnom liste?

1. júla 2011 
kolko mozem ocakavat z 800e platu vysku vyzivneho? co z toho platu vlastne odratavaju? poradi niekto? vdaka
1. jún 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ved dohodu od notara si das potvrdit sudu,ja som ex nepodpisal dohodu lebo tym si krije len vyzivne a styk co? pre chlapa je tiež potrebny od sudu az je exekucnym titulom
19. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky viete my poradit s mojim priatelom sme sa rozisli,mame 18mesacne dieta,nikdy mi nepomahal s vychovou ,neprebalil,neuspal,proste nic stale nebol doma.takze ho nevie prebalit ani pit nic,proste..on ma 24rokou,a nasiel si 17-18rocnu fiflenku..a teraz sa robi vzorny ocko...ze marka ako nasho syna si chce zobrat....von,na jeden den,ja mu ho nechcem dat 18mesiacou spal.a nevsimal si nas a teraz sa chce starat.musim mu ho dat.este nemam podane ani alimenty ale uz sa na tom pracuje.ak mozte odpiste budem vam vdacna
29. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PODOBNY PROBLEM SOM RIESILA AJ ja ibaze ja som bola vydata.pytala som sa na to socialnej pracovnicky ak si presvedcena zeby vychovu nezvladol a maly alebo mala by to nezvladol/a ze je na teba velmi citovo naviazany/a tak mu ho nemusis davat a on ta nemoze donutit mu ho dat a nenechaj sa zastrasit ak ta navstivia socialne pracovnicky tak im povedz ze on sa onho nedokaze postarat.
29. jún 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika111
@lilianka851
Zial sa mylite, moze Vas donutit Vam ho davat, preto ak ste predvedcene, ze sa o dieta nedokaze postarat, odporucam upravit styk tak, ze do povedzme 3 rokov bude prebiehat vo Vasej pritomnosti.

Viac info - napriklad www.ligaotcov.sk, www.striedavka.sk, kde sa dozviete par pribehov o tom, ako sa matky rozhodli deti otcom nedavat a ako to dopadlo..
1. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok