Možná manipulácia s informáciami v sociálnej kuratele

veronikadan
9. feb 2013

Dobrý deň.Potrebujem poradiť.Podávam navrh na súd ohľadne strastlivosti o dieťa,no je veľká pravdepodobnosť akejkoľvek manipulacie a informovanosti zo strany kurately,strane odporcu,keďže jeho matka dlhé roky pracovala ako socialna pracovníčka a pracovníčka na tomto oddelení kurately.Zo strany odporcu a jeho matky mi už bolo naznačené ,dokonca aj povedané,že sú informovaní o mojich krokoch na socialnej kuratele... ako sa možem proti tomu brániť.Ako zabezpečiť aby informácie neunikali ? Cítim sa uplne bezradne keď sa chcem domáhať práv a inštitúcia je zmanipulovaná.Ďakujem

stano4000
9. feb 2013

odporucam ti oslovit niekoho napriklad z via iuris, a popytat sa na moznosti. mozno najdes nejake informacie napriklad na tomto odkaze http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s...

sisaha
9. feb 2013

@veronikadan Mozno by postacilo napisat oficialnu staznost sefstvu na unik informacii, pripadne tam zajst osobne za "najvyssim" a informovat ho o tom. Nech si sam vysetri, kto informocie dalej odovzdava a zabezpeci napravu. A zaroven to podchytit tou oficialnou staznostou. Na sude mozes podat namietku zaujatosti.

chulieta
2. jan 2015

ja mám pocit že na slovensku nemáš šancu uspieť keď sa na niečo odvoláš, ten kto má známosti si to vždy prilepší pre seba, (alebo peniaze) ...

nedávno som mala pocit že súdy na svk sú oničom ale už mám tento názor aj na sociálne kurately...

miz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz