Obavy z rozvodového konania

bratislavcankanm
8. dec 2015

Ahojte, caka ma rozvodove konanie, tento mesiac. Uz chceme rozvod obaja. Myslite, ze sudcovi postaci len strucne vyhlasenie nas oboch, ze sa chceme rozviest, nie je sanca na napravu a obnovu manzelstva, manzel uz zije vo vztahu s inou zenou(to napisal aj v navrhu na rozvod) ? A este ze sme v podstate uz rok od seba - pisem "v podstate", lebo manzel na chvilu zavahal a na 2 mesiace sa vratil od frajerky ku nam ale nakoniec ho ziskala nazad za vydatnej pomoci jej rodicov.

Alebo sa budu vypytovat na detaily ? Kedy sa zacalo manzelstvo kazit, preco, ako, co sme urobili pre zachranu a pod ?

mihula
8. dec 2015

@bratislavcankanm hlavu hore,nic hrozne sa na sude nedeje.Slovo dostane ten kto podaval navrh.Protistrana sa vyjadri,ci suhlasi,alebo nieco doplní.
Ak suhlasite obaja myslim cca 12minut a je po cirkuse

falbala132
8. dec 2015

netrap sa, pro forma sa musi sudkyna nieco opytat, ale dolezite je iba to, ze obaja suhlasite. vtedy rozvedu akekolvek manzelstvo.

guinevre
8. dec 2015

@bratislavcankanm Ked uz zije s inou, tak neni o com, rozvedu vas.
Zvlastne, ako to jej rodicia asistovali? 🙂

bratislavcankanm
autor
8. dec 2015

@falbala132 @mihula @guinevre vdaka 🙂... kazdy rozvod je asi iny, priebeh konania zavisi vzdy od sudcu... dufam, ze ten nas nebude moc "zvedavy"

@guinevre asistovali tak, ze ked sa manzel vratil nazad ku nam, tak mu nedali pokoj, tusim sa s nim aj osobne stretli (aj v case ked zil s nami)... vycitali mu navrat k manzelke a synovi, ze ako to mohol ich dcerenke urobit (chuderka, este sa ani nestihla rozviest so svojim manzelom a uz ju sklamal dalsi chlap 🙂 )...a, ak by som mala verit manzelovej verzii, tak ten ich vztah trval kratko, 4 mesiace predtym sa este len zoznamili (akoze dovtedy ju nepoznal, nikdy nevidel)

guinevre
8. dec 2015

@bratislavcankanm no, ale to vies, ze tvoj manzel je pravdepodobne svojpravny, a rozhodol sa tak sam... Ved jej cela rodina mu mohla telefnovat a pisat mu aby sa vratil, keby chcel zostat tak zostane. Ale je pravda, ze asi ani sam nevedel co chce, ked mohol chodit sem tam, a byt ta nova partnerka, tak si ho naspat uz nikdy nezoberiem, ale zeny su divne :D

smoulingirl
8. dec 2015

@bratislavcankanm Kamoska mala rozvod nedavno, ex tiez zil uz s inou zenou. Sudkyna sa ich opytala ci sa chcu rozviest a ci maju inych partnerov. Rozvod trval presne 9 minut 😀

bratislavcankanm
autor
8. dec 2015

@smoulingirl super, tak nejako by som si to predstavovala, 9min nam staci, 🙂, dik

bratislavcankanm
autor
8. dec 2015

@guinevre ano, mas pravdu, podstatne je jeho rozhodovanie a konanie... mal si poriadne premysliet co chce a ked frajerku, tak sa nemal vracat, na par tyzdnov, maly nechapal, ze tatino je raz doma raz prec, zase doma a zase prec. A co to cele robilo s mojou psychikou - to ani radsej nepisem.