Skúsenosti so sudcom - mužom

jahodecka
23. nov 2014

Ahojte maminky🙂 chcem sa spytat,ake mate skusenosti so sudcami muzmi,ci niesu viac na strane muzov,ako zien,budem mat sud ohladom zvysenia vyzivneho....dakujem...viem ze pripad od pripadu sa lisi,aj sudca od sudcu a o kuratorke ani nevravim.....pekny den

samasebou
23. nov 2014

@jahodecka Pracujem v tej sfere a mozem ti povedat, ze je to uplne jedno...dost zavazi, ake spravanie budes mat ty...

jahodecka
autor
23. nov 2014

@samasebou spravanie matky,ktora si haji dobro svojej dcery,nejde mi o to,vytlct vyzivne vo vyske ktoru nieje schopny platit,chcem len aby mi daval cast penazi na skolku a ine veci co mala potrebuje a nie len 50€ a mat poziadavky.....v navhu ziadam 80€,co si myslim ze je k zarobku 380€ primerane....🙂

jahodecka
autor
23. nov 2014

@samasebou ked mi schvalovali 50€,navrhovala som 70€,s tym suhlasila aj kuratorka,vtedy mala este nechodila do skolky a sudkyna 50€ odklepla s tym,aby bol priestor na zvysovanie.....

samasebou
23. nov 2014

Jasne, ale ty si sa pytala na to, ci je v týchto pojednávaniach lepsi sudca, ci sudkyna...tak som to pochopila...ja som len chcela povedat, ze aj oni su len ludia a ked pride ktokolvek, ako ucastnik konania napr., oprsknuty, drzy bude skakat do reci a sudca bude zle vyspaty, minimalne ti to da pocitit a pojdes sice s 80 eckami na papieri ale si ta vychutna...

samasebou
23. nov 2014

@jahodecka berie sa do uvahy zárobok a samozrejme aj individualne potreby dietata...

jahodecka
autor
23. nov 2014

@samasebou to mi me jasne🙂 dakujem za reakcie🙂

samasebou
23. nov 2014

@jahodecka inak ta sudkyna urobila dobre, pretoze tvoja mala bola v utlom veku a kedze zvysovanie sa vacsinou robi v case prestupu deti na vyssie stupne skol,ci za podmienok, kedy sa menia majetkove pomery rodicov, zdravotny stav dietata, specialne potreby a podobne, vedela, co robi...

samasebou
23. nov 2014

@jahodecka rado sa stalo...vela stastia...

jahodecka
autor
23. nov 2014

@samasebou dakujem🙂