Syn bude mať dva roky a muž chce striedavku

esmeralda1414
1. júl 2021

Prosím poraďte podala som o rozvod syn bude mať dva roky, muž chce striedavku je agresívny zasahovala už aj policia.ale čoho sa bojím najviac, že sa malému niečo stane, keď si ho bude brať nieje schopny sa o neho postarať včera tak dával na neho pozor, že maly si napchal mydlo do oči aj nosa, on normálne pri ňom zaspí a malý si chodi sam po byte úplna nezodpovednosť. Nadava vulgárne aj pred deťmi na mňa, ale ako mi uveria, že nieje schopny postarať sa o maleho.

nikol873
1. júl 2021

tvoj muz by si mal asi hlavne uvedomit, ze tymto najviac ublizuje syncekovi. dost co trpi, ze sa idete rozvadzat a este ked vidi ze jeho otec robi taketo problemy, tak to nie je bohvieco na jeho psychiku. skus tvojmu muzovi dohovorit, nech taketo veci nerobi pre dobro jeho syna. drzim palce

puertorico
1. júl 2021

ja si myslím že by mal vyhľadať psychológa a ona sa môže aj roztrhnúť aj tak si pôjde svoje. ohrdnutý muž je najhorší. treba nejak zabrániť tej striedavej starostlivosti.

esmeralda1414
autor
1. júl 2021

@puertorico on je totižto psychopat psychicky aj fyzicky ma tyral preto som podala o rozvod ja sa s ním nerozprávam vôbec, lebo vždy ked som hocičo povedala začal mi nadávať. Pridu k nam aj sociálne prcovničky a starší syn určite povie ako sa správa len či to zavaži aj na súde

paniduhancikovie
1. júl 2021

@esmeralda1414 určite na súde závaží výpoveď dieťaťa. Striedavka u dvojročného dieťaťa neprejde, no a je dosť možné že pán manžel sa ti zatiaľ vyhráža, ale ak by k tomu malo naozaj dôjsť, nemal by záujem, takých už bolo...

esmeralda1414
autor
1. júl 2021

@paniduhancikovie samozrejme, že boli aj vyhražky dokonca pred policiou povedal, že mi syna neda a policajt mu na to že syn patrí matke a po tom čo spravil že nevie

esmeralda1414
autor
1. júl 2021

@esmeralda1414 najhoršie je že syn si bucha hlavu o zem aj sa po nej bije ja neviem či to súvisí s tym alebo to zdedil po ňom ale bojím sa je aj chory ma problém so svalstvom.

maminkadeticiek
1. júl 2021

@esmeralda1414 Neni psychicky chory po nom.To je reakcia na to co vidava medzi Vami dvomi.Sud mu striedavku neodklepne a trtko nema ani sajn co je to starat sa o male dieta.To su len take vyhrazky.

liliana212
1. júl 2021

@esmeralda1414 určite majte čo najviac svedkov a každé napadnutie nahlásiť. So synom by som v čase rozvodu určite skúsila pomoc psychológa.