Detská pediatrická ambulancia v Ružomberku

nicolle_ni
23. jún 2022

Dobrý deň maminky, prosím Vás, presťahovali sme sa do RK a pre deti som vybrala pani dr. Zdrahalovu. Chcela by som vedieť Vaše skúsenosti, odporúčania či by ste tam svoje deti prihlásili znova. Neviem či som dobre vybrala.
Má také pravidlá, že vždy sa musím objednať na vyšetrenie, aj keď mám choré dieťa. Lenže, mala je chorá a tam sa nedá dovolať.. Chodíte tam aj napriek tomu hneď osobne? Neviem či mám zmeniť lekára alebo čo.. Najlepšie je v tej ambulancii asi takým deťom, čo nebývajú choré a chodia iba na prehliadky. Alebo som moc precitlivela? Ďakujem

mili253
23. jún 2022

@nicolle_ni Dobrý deň prajem. My sme si vybrali Dr.Zdrahalovu a keby náhodou,vyberiem si ju opäť. Dcérka má 4,5r. a ako začala navštevovať škôlku býva často chorá. Pri telefonovaní treba mať vždy trpezlivosť. Snáď Vám je jasné,že sestrička má na starosti v prvom rade dieťatko a nesedí len pri telefóne a nečaká kedy kto zavolá. Takto to funguje v každej ambulancii, pokým nemajú niekoho vycleneneho len na telefón,alebo ak nemajú veľa pacientov. Tiež sa tam často dovolam až na 3-4krat, ale nikdy ma nenapadlo meniť kvôli tomu lekárku. Myslím,že na zmenu lekára by mali byť iné, závažné veci, ako napríklad zanedbanie,neodbornosť,neochota...A to,že objednávajú na čas -myslim,že začalo v súvislosti s Covid -19.
To je môj pohľad 😉

nicolle_ni
autor
23. jún 2022

@mili253 dobrý deň, ďakujem za odpoveď 🙂 Áno viem, že by musel byť ešte nejaký človek, ktorý by vybavoval telefonáty, ale som myslela, že keď sú tam sestričky dve, tak sa to dá. Chcela som len vedieť názor iných mamiciek, nakoľko iných lekárov tu nepoznám. Doktor z pohotovosti nás poslal na kontrolu k svojej pediatricke, ale ako hovorím, nedovolala som sa od rána. Ďakujem za Váš názor, pekný deň prajem ☺️

livi333
23. jún 2022

@nicolle_ni čo ja mám skúsenosť už sa netreba objednávať. Na dverách je oznam odkedy dokedy berú choré deti. Ja som už bola takto 2x s chorým dieťaťom v priebehu posledných 2 mesiacov

livi333
23. jún 2022
nicolle_ni
autor
28. jún 2022

@livi333 ďakujem za info 🙂

lubka084
28. jún 2022

@nicolle_ni zmeňte čím skôr 🙏

nicolle_ni
autor
29. jún 2022

@lubka084 dobrý večer, aké máte skúsenosti prosím ? Prečítam si všetky názory, ďakujem