icon

Skúsenosti s nechtami od číňanov v Ružomberku?

avatar
kika_98
22. apr 2026

Ahojte baby, máte prosím niektorá skúsenosť s nechtami od číňanov, konkrétne vedľa Gatu na poddhore? Ďakujem

anonym_a7464c
22. apr 2026

Ahoj, ja na nechty nechodim, ale v rk odporucaju hlavne weya nails, cinanov nie