Aká je hĺbka toboganových bazénov v Senci?
21. jún 2026
Ahojte,
vie niekto z vás, aké hlboké sú v seneckom Aquaparku bazény, do ktorých vedú tobogany? Našla som hĺbku sedacích a plaveckých bazénov, ale tých toboganových nie. Nepotrebujem hĺbku presne na metre, len info, či tie tobogany môže využiť aj neplavec - či nie sú veľmi hlboké - a či sa dá čľupnúť do vody aj bez toho, aby si človek ponoril hlavu.
Ďakujem!
@d_ivana spravidla na toboganoch plati, ze ked ides pomalsie (viac v sede ako v lahu), tak sa mnohokrat da aj pristat bez ponorenia hlavy. Ale pre istotu si chyt nos. V pristavacich bazenoch dociahnes a tym padom sa nejako z vody vymotas.

Dospely neplavec bez problemov