Mamičky z Dunajskej Lužnej

diana999
28. júl 2020

Ahoj, prosím vás riešim momentálne toho pediatra pre moje budúce dieťa a som maximálne zhrozená.. Chcem sa opýtať tých čerstvých mamiciek z Dunajskej a okolia kde máte pediatra pretože písala som asi 4 tuto z okolia a každá má poslala do riti ze nie som z ich obvodu, tak nechápem kde mam nájsť lekára? Posledná možnosť je samozrejme Bratislava ale nakoľko nemáme auto tak som to chcela poriesit niekde nablízku.. Nechápem

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diana999
autor
28. júl 2020

@nekonecna_katastrofa takú mi ani nenaslo 🤷🏽‍♀️🙄😀😀

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika92
22. aug 2020

Ja tu bývam trvalý pobyt mám inde ale zobrala má v Luznej pred 2 rokmi.. a tento rok druhé moje zobrala keďže sú súrodenci 🙂

diana999
autor
22. aug 2020

@monika92 už som našla v Šamoríne, čo je škoda lebo auto nemáme, tak som chcela mať Dr. Co najbližšie

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi007
8. jan 2022

@nekonecna_katastrofa ako ste spokojná s doktorkou prosím? Neviem nájsť hodnotenia a ani tá stránka medma.sk nefunguje 🤷‍♀️
V Kalinkove zrušili teraz ambulanciu, tak hľadám novú doktorku pre moju ročnú dcéru.

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
8. jan 2022

@diana999 nájdi si podľa obvodu, ku ktorému pediatrovi patrite a ten Vás musí zobrať. Držím palce!

domi007
9. jan 2022

@nekonecna_katastrofa ďakujem 😊 , tak asi pôjdeme k nej, ak nás zoberie. Môžete mi prosím napísať kontakt na ňu? Skúšala som googliť, ale číslo ani mail som nenašla nikde

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi007
9. jan 2022

@nekonecna_katastrofa ďakujem 😊