Tehotná a návšteva oázy sibírskych tigrov

karolin99
14. aug 2021

Ahojte. Ako je to prosím s tým že tehotnú nepustia do oazi sibírskych tigrov pri Senci? (Keď sú v klietke) Je o naozaj pravda ? Máte s tým niekto skúsenosť ?

klip0
14. aug 2021

@karolin99 nebola som tam al podľa mňa blbosť, veď nie na každej žene to je vidieť tak, že je jasné že ide o tehotenstvo a snáď by sa nepýtali každej ženy pri sebe, či je tehotná. Môžu maximálne napísať že neodporúčaju návštevu tehotným ženám. Ale to by mali na stránke ak by to tak bolo

karolin99
autor
14. aug 2021

@leuchtturm tak nechápem preco mi to včera známa vyslovene hovorila že to URČITE nemozu ísť tehotné … a povedala že ani deti ani tehotné (teraz som si to až uvedomila…že by deti nemohli? 😂😂 Ahh Jaj)

leuchtturm
14. aug 2021

@karolin99 neviem, odkial ma tvoja znama taku informaciu. Nasleduj bod 9 a zavolaj si tam.

zooeynka
14. aug 2021

@karolin99 znama si z teba kvalitne vystrelila :D

klip0
14. aug 2021

@karolin99 buď si robila srandu, alebo si myslí že v tehotenstve treba žiť vo vzduchotesnej bezpečnej bubline 🤷🏻‍♀️
Ešte ak by išlo o nejaký park kde sú "voľne" tak chápem, ale v klietke a ty len pozeráš sa fakt nemá čo stať. A keď ide o choroby tak také zvieratá majú veterinárnu starostlivosť

hivanik
14. aug 2021

Keď sme boli v kontaktnej ZOO tak pri dverách kde púšťali k malým tigrom pan upozorňoval, že tehotným neodporúča kvoli moznej toxoplazme.

lucia147852
14. aug 2021

@hivanik 🤦🏽‍♀️ A čo tá tehotná tam bude chytať ich ho*na. Niektorí ľudia všetko preháňajú

karolin99
autor
14. aug 2021

@klip0 ona hovorila že lebo tie tigre to vycítia vraj a môže im z toho prepnúť či čo a že to mozu rozbiť tu klietku … podľa mna to už skôr keď má zena kramy … aj to je len take to že mi už napadlo lebo stále mi dávala niečo do hlavy 😂 a nikdy som nevidela že zákaz vstupu žene čo má kramy … nie to ešte tehotnej … Jaj bože … normálne tam pôjdeme a naschval jej odtiaľ zavolám že odkail to nabrala

hivanik
14. aug 2021

@lucia147852 ....exkrementy asi nebudú chytať.. Ale pán vravel ,že hladkať by ich nemali.....Vyslovene povedala, že kvôli toxoplazme .... Ale tam púšťali dnu do klietky medzi malé tigre....Nechápem tu iróniu

domak2
14. aug 2021

@lucia147852 tigre môžu po tých hovnach postupat, potom sa pobiť a ak ich potom hladkas hádaj co chytas. Ja úplne chápem ak upozornia, proste sa tým zbavujú zodpovednosti.

xnikix
14. aug 2021

Ja som tam bola pred dvoma týždňami a to som v 8 mesiaci a nebol problém že by som nemohla a ani sa má nepokúsil žiaden tiger zožrať😉

karolin99
autor
14. aug 2021

Takze boli sme tam, všetko úplne v poriadku, malé tam ajtak niesu takze sa hladkať nedalo, a nikto nemal žiaden problém … a to som v 9 mesiaci