Gynekologická ambulancia v Senici

18. aug 2022

Zdravim, aku by ste mi odporucili gynekologicku alebo gynekologa v Senici? Takeho cloveka co nedava len capiky, masticky, cajiky atd. Ale aj riesi dany problem a je ochotny ho riesit. Vdaka

babydesire
18. aug 2022

Ja chodim my gynekologom, byv.ambulancia p.dr.kurinskej...najprv som bola pod dohladom p.dr. Krca, ked odisiel (kdo vie co je teraz snim,od tej kauzy onom nepocut), potom pan riaditel, primar Gasparik - nech odpociva v pokoji, a teraz z tych dvoch gyndosov chodim p.dr.Kovarovej..je fajn, prijemna, do akej miery je odbornik neviem este posudit...ale mam znej dobry pocit

noami12
18. aug 2022

@babydesire pracuje už v Čechách vraj 🙂

babydesire
18. aug 2022

@noami12 fakt ? Tam sa schoval ? 🙂 ani neviem ako to cele dopadlo...prisla korona a uz sa toto v mefiach neriesilo..ani kovesova uz tusim nemala reportaz dalsiu a vypisovat som mu nechcela a vypytovat sa

noami12
18. aug 2022

@babydesire ja som mu raz volala, lebo mala som vážny zdravotný problém a povedal mi ze na sk už nepracuje, ale ze bude v zahraničí, no odporučil mi dobrú gyn v Piešťanoch myslím a teraz známa mi povedala ze pracuje v Čechách.

babydesire
18. aug 2022

@noami12 no, tak len nech sa mu dari..

hannulik7488
19. aug 2022

@babydesire pracuje v nemocnici v Kežmarku. V pondelok bola reportaz v televíznych novinách o narodených dvojcatach a on tam rozprával ako gynekológ z tej nemocnice. Na 100% to bol on.

noami12
19. aug 2022

@hannulik7488 máš pravdu pozerala som si stránku a je tam dokonca primár, známa neviem kde nabrala ze je v CR, ale aj on mne sám povedal ze ide do zahraničia, no ved ale to je jedno nech pracuje kde chce 🙂

babydesire
23. aug 2022

@noami12 ahoj..vyzera to, ze pan dr.Krc uz prscuje v Kezmarskej nemocnici,,citala som clanok o porode dvojiciek (clanok zo vcera) kde on bol porodnik...alebo je to menovec s rovnakym celum menom..

https://ahojmama.pravda.sk/clanky/raritny-porod...

babydesire
23. aug 2022

@hannulik7488 jsj,az teraz citam tvoj prispevok 😀 haha, som narazila na clanok o tych dvojickach

lusi0703
23. aug 2022

Ja som pred par rokmi odisla od Živicu k doktorke Bartoškovej na kolonke, hned zacala riesit moje problemy, u neho som stale len lieky dostavala... ja som u nej velmi spokojna a uz nemavam tie problemy