Gynekologička - Senica, Skalica

anavi17
5. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o radu, skúsenosť, hľadám gynekologičku Senica, Skalica.
Hlavne nech je taká, čo si svoju prácu robí poctivo, nech ma poriadne vyšetrí, nech nemusím každý druhý, tretí mesiac chodiť pre lieky, čipky a aby sme si konečne aj s manželom užili a plnili manželské povinnosti..
Ďakujem krásne, pekný deň prajem 🙂

ki_ki2
5. okt 2021

Síce nie Senica , Skalica ale Michalovičová - Gbely je dobrá . Hľadáš vyslovene len ženu gynekologičku?

anavi17
autor
5. okt 2021

@ki_ki2 Zrovna od tejto chcem odísť.. Bola by som rada keby to bola žena, no keby nebolo na výber, tak by som nepohrdla možno aj chlapom. 🙃 Ďakujem

ki_ki2
5. okt 2021

@anavi17 tak napríklad Bartoškova v Senici od tej som ale odišla do sastina k Bajtekovej .. počula som chváli na zivicu alebo Donovala v SI 🙂

anavi17
autor
5. okt 2021

@ki_ki2 a tá Bajteková je aká? Bartošková nebola moc dobrá, keď si odišla? no idem pozerať skúsenosti .. Ďakujem ti za info 🙏

ki_ki2
5. okt 2021

@anavi17 bola ok na bežné preventívky , no ja som mala problém otehotnieť . Vo februári som prestúpila k Bajtekovej a v júni ostala tehotná .. ja som zatiaľ s ňou spokojná veľmi . Je tam veľmi milá a ochotná sestrička a aj lekárka je dobrá 🙂

tina4931
5. okt 2021

@anavi17 Vávra Skalica.

tina4931
5. okt 2021

@ki_ki2 Živica je dobrý akurát pre tie,ktorým nič nie je. Keby som tam ostala,už je po mne asi.

zefyra
5. okt 2021

@tina4931 Od Vavru chcem odísť ja, len neviem kam....

tina4931
5. okt 2021

@zefyra ja k nemu až tak nechodím,chodím k Černakovi. A prečo si s ním nespokojná,?

anavi17
autor
5. okt 2021

Fúúha, normálne guláš 🙂 Ale nie, je to zle, lebo každá máme iný problém a každá iný názor.. Ešte sa chcem spýtať dr.Cvostačová, neviete prosím niečo o nej? Ďakujem😉

zefyra
5. okt 2021

@tina4931 Celé roky mávam zápaly, cysty, vytoky, bolesti v podbrušku a nesnazi sa nájsť príčinu, vždy mi dá len čipky, pripadne ATB a koniec.

tina4931
5. okt 2021

@zefyra šak toto. Mňa tak dorichtoval Živica. Až som skončila u primára v Nitre a následne má toho všetkého zbavil Černák. No,len tiež už má svoj vek,aj keď je primár. Ale poslal ma aj na imunológiu vtedy,plus bylinkarka. Toto mi pomohlo najviac.

anavi17
autor
5. okt 2021

@zefyra toto ako keby som ja písala 😨 Presne ten istý problém aj u mňa, len by som ešte doplnila, že u mňa aj bolesti pri pohlavnom styku, nie zakaždým, no dosť často 😔

zefyra
5. okt 2021

@anavi17 Aj ja tak....

mamartinka
20. okt 2021

@tina4931 kde je Cernak primarom.Tiez k nemu chodim.

tina4931
20. okt 2021

@mamartinka V Malackách v nemocnici.

mamartinka
20. okt 2021

@tina4931 na gyne ci?Sa my zda lepsi ako Vavra preto som k nemu presla.Som s nim spokojnejsia ako z Vavrom.

tina4931
20. okt 2021

@mamartinka Ano, na gynekol.