icon

Hľadám opravára chladničky LG. Ako riešiť pípania?

avatar
lori76
Dnes o 19:18

Baby, opravár chladničky LG, súrne. Stále dokola pípa🫣

0

sticker

Odošli

anonym_121ba3
Dnes o 19:22

Zavri dvere, ak pipa. 🙂

avatar
chrobak7
Dnes o 19:42

@lori76 No teraz večer asi nikoho nezoženieš. 😲

avatar
andreagartnerova
Dnes o 20:46

Nám tiež začala stále pipat každú minútu, ale bola v záruke, nahlásili sme to a prišli opraviť čidlo.