MUDr. Bibiána Bajteková - Šaštín Stráže

ki_ki2
22. jan 2021

Dobrý deň chodi niekto k tejto pani doktorke ? Aká je ? Prosim Vas 🙂

kackuliatko
23. jan 2021

@ki_ki2
Zdravím, za mňa spokojnosť. Aj berie nové pacientky, tiež som si k nej nedávno prehlasila kartu. Takže odporúčam 🙂

ki_ki2
autor
23. jan 2021

@kackuliatko ďakujem za odpoveď 🙂 a je to strašia pani doktorka ? Či ? A není nejaká drastická ?? 😀😀

kackuliatko
23. jan 2021

@ki_ki2 nie drasticka určite nebola a vek, tak 50 rokov tipujem, možno viac. Milá a aj pani sestrička, za mňa super.

ki_ki2
autor
23. jan 2021

@kackuliatko Dakujem objednala som sa aj ja 🙂 tak snad mi pomoze .

06lenuska09
26. jan 2021

@ki_ki2 Ja neodporucam. Odisla som kvoli nej. Sice system objednavania fajn sestricka super (je to dokonca moja rodina) ale prosim pekne aj ked sa objednate tak tam cakate aj 2 hodiny. Teraz mozno nie kedze je korona ale akonahle sa tieto opatrenia zjemnia bude to to iste. Este aj na poradne ked som bola objednana som tam cakavala strasne dlho. Velmi zabity cas. Keby to viem tak uz tam davno niesom resp ani tam nejdem. A vela zien od nej odchadza presne pre to.

ki_ki2
autor
26. jan 2021

@06lenuska09 dobrý večer , a z čisto odborného hladiska je aká ? Mna skor zaujima ako sa správa k pacientke , ci rieši dany problém ci konzultuje atd .. O cakaciu dobu mi ani tak nejde u gyndosky predtým som tie z aj napriek objednaniu cakala niekedy aj hodinu 😫

06lenuska09
27. jan 2021

@ki_ki2 viete co to neviem nejak povedat. Ja som tam chodila iba na poradnu problemy som nemala ziadne takze to povedat neviem.

lenicka123456
12. júl 2021

@ki_ki2 Ahojky , ak ti môžem odporučiť skôr Moravský svätý Ján pani doktorka Valachovej super lekárka naozaj 👍

ki_ki2
autor
12. júl 2021

@lenicka123456 ahojkyyy ďakujem ale už neskoro , už chodím k tejto do Šaštína a dokonca sa mi podarilo hneď otehotnieť ako som k nej prešla .. akurát sa tam neviem momentálne dovolať už 3 dní neviem či ma dovolenku alebo čo :-/ na nete nič nemá a do sastina cestu nemám tak nič iné mi neostáva len volať a volať 😁