icon

Skúsenosti s oftalmológom Miroslavom Magátom v Senici?

21. mar 2026

Aké máte skúsenosti s týmto lekárom? Objednala som sa k nemu a potom som našla zlé recenzie na facebooku tak teraz neviem či som urobila dobre…

anonym_4c8af4
17. jún 2026

@anonym_autor ako kto má skúsenosti, uvidíte, nám urobili dobré okuliare. Známa chodí so synom, spokojná je.