Aké máte skúsenosti s týmto lekárom? Objednala som sa k nemu a potom som našla zlé recenzie na facebooku tak teraz neviem či som urobila dobre…
@anonym_autor ako kto má skúsenosti, uvidíte, nám urobili dobré okuliare. Známa chodí so synom, spokojná je.
@anonym_autor ako kto má skúsenosti, uvidíte, nám urobili dobré okuliare. Známa chodí so synom, spokojná je.