Dobrý gynekológ v okrese Skalica

noami12
12. okt 2020

Dobrý deň, vedeli by ste mi odporučiť dobrého gynekológa v okrese Skalica?
Vopred ďakujem

val2009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majocka858
3. dec 2021

@veronikaszabova nesrandujte

dazdnik
7. mar 2022

dr.Donovala určite neodporúčam .. nezodpovedný prístup..on sa s vami vlastne vobec nebavi, všetko s vami vybavuje sestra len po telefone alebo na chodbe a este je tak neprofesionalna,ze vam povie vysledok vysetrenia niekoho ineho a ked to nahodou zisti,tak vam laskavo zavola,ze vy mate vysledok uplne iny...ziadne prepacte,ospravedlnujem sa..nie..ale toto sa v ziadnom pripade nemoze stat..a stalo sa(vlastná skúsenosť)... takže od Donovala a jeho sestry okamžite ruky prec, nikdy viac... keď sa mate radi, tak týchto dvoch velkym oblukom obísť

kvietocek89
7. mar 2022

Baby neviem, ja uz chodim k Dr. Chvostacovej od vtedy ako som sem pisala, teda od leta 2021 a je pravda ze sa u nej plati, ale nie vzdy. Vravela mi sestricka ze napr. za sono sa plati 20€, ale ze dalsi polrok ho mam zadara a tak to aj je. Cize ak mi bude robit sono kazdy mesiac tak uz neplatim. Preventívnu som absolovovala teraz v decembri a neplatila som nic. Ale je pravda, ze som potrebovala fotky zo sona dolozit na kliniku do Brna a za ne som platila 25 €. Neviem, ale mne to za tie peniaze stoji. Pred tym som chodila do Ba k Dr. Sladicekovej a u tej som platila aj to ze som sa posadila do cakarne. Este aj za obycajny hormonalny obraz ktory je preplacany ZP, som platila 50 €. To bol totalny vrchol. A dalsia vec, tato pani Dr. z Ba ma milion aktivit a vobec nebola dosledna a pacientky len tak rychlo poriesila a bolo. Mojej kolegyni tak zanedbala chorobu ze skoro prisla o vajecnik. Takze ja som za Dr. Chvostacovu velmi rada a som maximalne spokojna ze som k nej presla.

petraas
28. apr 2022

Ahojte, citam ze odporucate dr. Chvostacovu. Uvazujem o zmene gynekologa ale nikto tu poriadny nieje takze je to prast jak uhod. Ja som chodivala k dr. Budinskemu uplne super gynekolog no odisiel robit do nemocnice a jeho pacientky prebral dr. Donoval. Bola som unho tusim 2 x no moc sa mi nepacil. Zostala som tehotna poslal ma do nemocnice nastal problem a tam som si to dohodla s Dr. Budinskym ze budem chodit k nemu. Povedal ze mozem ale ze moj gynekolog musí zostat Donoval ak by som nahodou potrebovala pnku a obcad sa musim unho ukazat. Spokojnosť velika ze mozem chodit k Budinskemu, nastastie pnku som nepotrebovala tak u Donovala som sa ani neukazala. Cca dva roky do zadu som si povedala ze by som sa tam mala ukazat tak som sa objednala a banujem chcem od neho odist ale nikto poriadny tu nieje. Dr. Chvostacovu nepoznám ale zatial som o nej počula len v dobrom. Tie ktore k nej chodite ste spokojne?

kvietocek89
28. apr 2022

@petraas za mna max spokojnost. Doktorka je mila, ukecana, spolahliva a zatial sme vzdy vyriesili problem. Takze ak sa nic hrozne nestane tak ju menit nebudem.

poppy_00
28. apr 2022

@petraas ja som velmi spokojna s Chvostacovou

aneta_420
4. máj 2022

Baby neviete prosim, ci ma Michalovicova Gbely dovolenku? Dakujem

kvietocek89
24. jún 2022

Baby neviete mi povedat ci tento tyzden pracuje doktorka Chvostavova? Nejak sa tam cely tyzden neviem dovolat. Neviem ci ma dovolenku, alebo co je za problem. Dakujem

aneta_420
24. jún 2022

@kvietocek89 ahoj, este dnes by podla tohto mala mat dovolenku 🙂

https://www.e-vuc.sk/ttsk/zdravotnictvo/ambulan...

sella38
11. aug 2022

Prosim, viete mi poradit,kde ma p. doktorka Chvostacova ambulanciu? A pracuje niektory den aj do vecera? Nejako sa na nete neviem dopatrat k blizsiemu info o nej. Vdaka.

kvietocek89
12. aug 2022

@sella38 ahoj. Na tomto linku mas vsetko. Aj tel. cislo aj ordinacne hodiny. Ona ma ambulanciu oproti lidlu v SI. Prejdes od lidla cez hlavnu cestu ako je to ta stara budova hned na rohu. Zboku je vstup do budovy a tam je tusim aj cedula nad vchodom ze je tam gynekologia. Do budovi ide len jeden vchod pre pacientov, vyjdes hore schodami a nalavo su otvorene dvere. Je tam cakaren a v cakarni zas na lavo je Dr. Chvostacova. Tam cedulu na dverach ma na 100%.

sella38
12. aug 2022

@kvietocek89 super, dakujem ti velmi pekne 👍

havama
2. jan 2024

Ahojte, viete mi niektora prosím napísať kde presne v Skalici ma ambulanciu gyn. Chvostačová?

chanel_c
2. jan 2024

@havama vedla grafobalu

havama
2. jan 2024

@chanel_c ďakujem za odpoveď. Až teraz som to našla na mape lebo ma to na googli stále hádzalo do nemocnice...