Gynekológ, ktorý robí sono prsníkov - Skalica a okolie

4. okt 2022

Prosím je v okolí skalice alebo Senice gynekolog ktorý vyšetruje prsníky sonom ? Alebo ?

veronikaszabova
5. okt 2022

Mudr.Vavra, Skalica

sofia2013
5. okt 2022

MUDr. Vavra Skalica robí, keď ste poistená v dôvere je to bezplatné, union a VšZP sa dopláca 20e nemá to zazmluvnene

cukrikovavila
5. okt 2022

Tak ako píšu baby, prípadne potom cez výmenný lístok v SI nemocnici sa dá.

autor
5. okt 2022

@cukrikovavila no však práve chcela som sa vyhnúť skalici, lebo tam sa veľmi dlho na sono čaká pokiaľ niesu známosti. To už asi radcsej do Trnavy zájdem ale ďakujem 🙂

dominikaakinimod
8. okt 2022

V senici prídete zapisete sa a čakáte 😊

autor
9. okt 2022

@dominikaakinimod no ďakujem pekne, bola som tam už od 5 som čakala pred polikliniku so 4 ľuďmi, ako otvorili polikliniku celé to stádo ľudí sa začalo zdurat a predbiehať až tak ze sa mne ako 4tej ktorá stála od 5 pred polikliniku sa časenka neušla. 🙂

veronikaszabova
9. okt 2022

Presne kvoli tomu si platim sono u Vavru. Aj ked som zo Senice.

kvetinka313
10. okt 2022

Ja som bola v Malackach tiez som bola spokojná.Zobrali načas a dr.milá😊

autor
11. okt 2022

@veronikaszabova ďakujem za typ 🙂

konikvrany
4. mar 2023

Ja som sa objednala v Skalickej nemocnici. Tam sa ale čaká cca 4 mesiace.

lenkanemcekova
25. sep 2023

@dominikaakinimod Stále to funguje na zapísanie sa na "listinu"? Nedá sa tam objednať na čas, v tej Senici?

autor
26. sep 2023

@lenkanemcekova nie nedá sa objednať bola som tak 2 mesiace späť s novorodencom. Našťastie novorodencov berú prednostne tak keď sme prišli hneď nás zobrali aj bez zapísania. Ale inak sa zapisuje stále objednať sa nedá

konikvrany
27. sep 2023

chcela by som dať update, nakoniec som nešla do Skalickej nemocnice, lebo tam sa dlho čaká, ale obetovala som 20 EUR a išla som k Mudr. Vávrovi ako samoplatca - a za 3 dni som mala hneď termín. V čakárni som nečakala ani 5 minút a už ma brali.