Klinická logopédia v Skalici

amstelko
29. jún 2021

Navštevuje niekto klinickú logopédiu v Skalici? Ako to tam funguje? Dik

sofia2013
25. júl 2021

@amstelko dobrý večer, stačí sa objednať

amstelko
autor
25. júl 2021

@sofia2013 boli sme už, hľadám niekoho, kto tiež navštevuje toto zariadenie, dik

sofia2013
26. júl 2021

@amstelko ja chodím s mladším synom a chodila som aj so staršou dcérou

amstelko
autor
26. júl 2021

@sofia2013 boli sme na prvom sedení pred mesiacom, vcelku sa mu ani moc nevenovala, zabudli mi poslať formulár, tak som asi pol hodinu rozprávala len ja a syn sa hral na koberci, potom asi 15 minút bola pri nom a išli sme preč, nakoľko as aj dnu zobrala pozdejsie, ako to prebiehalo u vás potom, dala nam veci, ktoré sa má učiť doma

sofia2013
26. júl 2021

@amstelko môžem vedieť, ktorej chodíte... Tak my tam sme pol hodinky a hneď sa malému venuje, dcéra ta bola zasa trištvrte hodiny... Ú nás to je, že buď majú nejakú knihu alebo hračky u stolíka a skúšajú slová a trénujú ako dat jazyk môj sa už učí r a domov sme 2x dostali papiere so slovami, ktoré mal trénovať pri L, a sykavkach

amstelko
autor
10. aug 2021

@sofia2013 tuším sa vola Zemanikova, zajtra tam ideme, ale zatiaľ nemám z prvého sedenia dobrý pocit, doma sa malý nechce učiť, hlavne teraz, keď sú prazdniny

paulina29
13. aug 2021

@amstelko my sme teraz ukoncili so 6 ročným synom

amstelko
autor
13. aug 2021

@paulina29 prečo ste ich navštevovali, ak môžem vedieť

paulina29
14. aug 2021

@amstelko jasne, syn nevedel povedat R a celkovo reč bola nečista, preto sme zacali chodit. Po par návštevách sa mu R vydralo a nakoniec som syna prihlásila na korekčný program a synovi velmi pomohol. Bola som velmi spokojna 🙂

evulik131
26. jún 2023

My s dcerou chodime pani Zemenikovej,striedavo pani Hladikovej.Dcera urobila velke pokroky.Velmi profesionalny pristup a hlavne ludsky.Velka spokojnost. Naopak na pani Bunovu som pocula nie velmi pozitivne veci.a hlavne som sa dozvedela ze jej odchadzaju zamestnanci za lepsim.Len tolko.

barborka77
21. nov 2023

@sofia2013 Zdravím. Prosím Vás nemáte ešte tie papiere? Nedá sa tam objednať. Vyše polroka cakacky majú. Máme ten istý problém

barborka77
21. nov 2023

@evulik131 mozem poprosit kontakt, kde ich nájdem v Skalici?

sofia2013
21. nov 2023

@barborka77 v Skalici sú v nemocnici budova ako je očné a lekáreň vzadu vedľa porodnice