Pôrodnica v Skalici

ki_ki2
30. júl 2021

Ahojte , rodili ste niektorá v Skalici ? Som ešte len na začiatku tehotenstva , ale už má napádajú takto veci že kde budem rodiť. Počula som veľa negatívnych rečí na túto pôrodnicu ale aj dobré.
Poprípade kočky čo ste zo Záhoria kde ste rodili ?

barus26
30. júl 2021

@ki_ki2 ja som rodila na Kramároch.. čo sa týka kilometrov tak mám to asi tak narovnako. No nikdy som nerozmýšľala ani nad Skalicou 🤣 na kramároch som mala tu istotu, že čokoľvek by sa stalo s bábätkom vedia tam hneď zakročiť. A nemôžem sa sťažovať, bola som fakt spokojná

ki_ki2
autor
30. júl 2021

@barus26 No však to viac negatívneho som počula ako pozitívneho na Skalicu a na myjavu tiež

tenerifka
30. júl 2021

@ki_ki2 vela zien z okolia Skalice chodi rodit do Ceska, resp.na Moravu, maju to hned vedla a vraj poriadny rozdiel.

natalia137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
30. júl 2021

@ki_ki2 ja som rodila v Skalici pred 29 rokmi, v starej budove nemocnice, urcite sa uz odvtedy toho vela zmenilo, ale ja mam z toho porodu, resp.pobytu v nemocnici traumu na cely zivot

elinka1051
30. júl 2021

@ki_ki2 rodila som 2018 v skalici, minulý mesiac tiež v skalici a za mňa super. Pôrodné sály sú nové, izby vyhovujúce, dá sa príplatit nadstandart, čiže samostatné WC, sprcha pre mňa na nezaplatenie. Personál super. Za mňa Skalica viac rodinná ako veľké porodnice, tam to podľa mňa ide viac ako na páse. Ale je to na každom samozrejme

ki_ki2
autor
30. júl 2021

@natalia137
@elinka1051
To som chcela počuť aktuálne skúsenosti, lebo tie negatívne reči mi hovorili ženy ktoré rodili dávnejšie 10r, 7r do zadu . Ja by som to mala najbližšie do Skalice . A kto Vás rodil ?

elinka1051
30. júl 2021

@ki_ki2 prvý krát MUDr Majka, priez som zabudla a druhy krát MUDr Sandra, milene, zlaté, úžasné ľudské, skvelé. A na vizity chodila teraz nejaká Silvia, priezviska neviem už a tiež bola super.

zuzanaokasova
30. júl 2021

@ki_ki2 ja som robila syna na Kramároch (15r späť) a dcéru 2018 v Skalici. Za mňa Skalica super. Na Kramároch po nás ani pes nestekol, 7 žien na izbe, 35 stupnov (júl)a pôrodnica v prerábke. Rodina 100km. Ležala som tam viackrát (rizikové, cysta, mimomaternicove...) a môžem len chváliť. A
Sestričky milé, ochotné, zaujímali sa, vysvetlili, pomohli. Lekári tiež super. Mňa rodil dr.Kvaltin, dr.Chvostačová a Rusnáková a super. Pôrod sa skomplikoval a dr.Kvaltínovi vďačím za profesionálny prístup a pomoc. Vďaka nemu som mohla porodiť prirodzene. Keby som mala rodiť tretí raz, určite volím Skalicu. Majú aj predporodné kurzy, ktoré som využila, keďže som išla rodiť po 12r a možnosť pozrieť si pôrodnicu, pôrodné sály...

natalia137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina9593
30. júl 2021

@ki_ki2 ahoj ja som rodila minulý rok vo februári ..keď sa prerábalo ..ale teda nemôžem si sťažovať úplne v pohode všetko ...tiež. Som mala šťavy že pôjdem na Myjavu alebo do čiech ...ale nebolo treba dosť sa to pomenilo. Ako hovorím všetko prebehlo Okey ...a respektíve som to ani nejako nestíhala pretože som prišla na poradňu po obede a v ten večer som porodila😊😉tak neboj určite bude všetko ako má ✌️😉

amarilka26
30. júl 2021

Mozem len odporucit Skalicu. Uzasny, skvely personal, ci uz tim lekarov, sestriciek a aj z novorodeneckeho. Skratka super. Sestra rodila v BA a bola som v soku ked rozpravala o pristupe, takze Skalica je urcite top.

dana2017
1. aug 2021

@ki_ki2 ja som rodila v Břeclavi a nelutujem, snad sa podari aj druhe odrodit tam 🙂 Ale mam kamosky co v poslednych mesiacoch rodili v SI a nestazovali sa vobec

zuzanazelenkova
2. aug 2021

@ki_ki2 ja som prvýkrát rodila v Kyjove a za mňa super.tie papierovacky potom je,ale otrava.teraz sa po desiatich rokoch chystám rodiť v Skalici lebo koho poznám si to tu chválil.

veja232
2. aug 2021

Rodila som v Skalici v 2018 a prístup super, či pri pôrode, či po pôrode. Odrodili ma v podstate tiež sestričky, či pôrodné asistentky a primár ma prišiel na záver povzbudiť 😃 malinku som mala po pôrode celé 2 hodiny na sebe. Potom ju vzali na tie rôzne vyšetrenia, čo musia robiť, mňa na izbu. Po čase mi prišli pomôcť so sprchou a potom mi priniesli maličkú a všetko vysvetľovali. Na noc sa ma pýtali vždy, či sú ju majú zobrať alebo mi ju nechajú. Prve noci som využila aby som sa dospala. Jednoducho nemôžem ani pol krivého slova povedať. Onedlho rodim znova a ani nerozmýšľam nad inou pôrodnicou ako v Skalici 🙂

jitus2
7. aug 2021

@ki_ki2 2 deti odrodene v SI, uz mam termin.porodu tak snad do tyzdna porodim a opat tam tretie

oktobermimi
3. sep 2021

@ki_ki2 ja som rodila behom roka 2x v Si 2x prirodzene a ziadny problem super aj lekarybtak sestryb

radka654321
7. sep 2021

Rodila som v Skalici pred mesiacom a ani som nerozmýšlala nad inou nemocnicou, mám v okolí kopec žien, ktoré tu rodili posledné dva - tri roky a nič zlé som od nikoho nepočula. Ja sama môžem tiež len chváliť, pôrodná sála úplne nová, izby fajn, ja som mala nadštandard ale myslím, že aj tie ostatné sú úplne ok. Prístup lekárov a tiež sestier úplne výborný. Hlavne teda sestry boli perfektné, predsa len - s tými je človek v kontakte viac než s lekármi. Aj gynekologické aj novorodenecké boli veľmi ochotné. Ja odporúčam určite všetkými desiatimi, obaja aj s manželom sme boli veľmi spokojní, zhodli sme sa, že pôrod bol hlavne vďaka personálu vyslovene príjemný. Lekára som nemala zazmluvneného, keďže som to nepovažovala za potrebné. Pri pôrode som mala nejakú lekárku, ale pravdupovediac som ju nejako zvlášť ani neevidovala.

oktobermimi
7. sep 2021

@radka654321 aj bezne izby su uplne super😊

louboutins
5. jan 2022

@natalia137 a prosim vas maju tam aj klimatizaciu? Lebo ja mam rodit v strede jula a to byva aj 38 stupnov, cize na umretie...

amarilka26
5. jan 2022

@louboutins no neviem ci by som chcela aby mi v porodnici fukal studeny vzduch na babatko. Rodila som tam v auguste a bola som tam 2 tyzdne. Dalo sa to vydrzat. Nebol cas riesit horucavy 🙂

elinka1051
5. jan 2022

@louboutins pôrodná sála je klimatizovaná

radka654321
6. jan 2022

@louboutins ja som rodila 29.7. a veru dobre mi tá klimatizácia padla,bábätko bolo pri bondingu na mne pod dekou a malo čapicu, takže mu studený vzduch nefukal

oktobermimi
6. jan 2022

@radka654321 hlavne tam není vôbec zima ale príjemne ako v tieni 🙏

niki810
12. jan 2022

@ki_ki2 Ahoj ja som rodila minulý rok vo februári. Nemôžem si sťažovať úplne všetko v pohode. Priateľ mohol byť pri pôrode iba sme si doplatili 30€... Pôrod som mala fajn. Za 3 hod bola malá na svete. Na izbe som bola sama. Takže som to mala super, izby celkom fajn, čisté, jedlo som neriešila lebo mi rodina každý deň nosila, personál tiež super, sestričky na detskom úplne poklady. Neboj určite bude všetko ako má. Držím palce✌️😉