Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Právnik - okres Skalic

15. sep 2020

Ahojte ženy. Potrebujem poradiť dobrého pravnika/ právničku ohľadne rozvodu , deti a výživného. Najlepšie Skalicky okres a nech to neni nejako drahé. Ďakujem

tosomja
15. sep 2020

Právnici sú drahí . Minimálne 400 eur. To v Trebišove. 🙈

ivkazba
15. sep 2020

Neporadím konkrétne, len podotknem, že buď chceš dobrého právnika alebo chceš takého čo nie je drahý.

alexandra2468
15. sep 2020

Ak sa s manzelom neda dohodnut, tak na pravnikovi urcite nesetri!

tosomja
15. sep 2020

Máš problém s mužom a neviete sa zhodnúť na deťoch a výživnom? Alebo len potrebuješ napísať rozvod a poradiť koľko pýtať a ako upraviť styk?

renatka100
15. sep 2020

Skus dat poziadavku na klientom.sk

autor
15. sep 2020

@tosomja není to manzel , bol priateľ , majú jedno dieťa a nevedia sa zhodnúť na ničom ohľadne dieťaťa ....výživné , nedovedenie dieťaťa na dohodnutý čas...v podstate chlap robí peklo cez dieťa s tvári sa jak najlepší otec....

tosomja
15. sep 2020

No keď nemali nič súdom stanovené, tak treba podať návrh. Na toto právnika netreba, aj tak sa tam rieši len príjem a výdavky ktoré sú podložené dokladmi. A návrh ako si predstavuje od kedy do keby a v akom čase ... Príde kolizna, vypočuje rodičov, dieťa keď vie vypovedať...a rozhodne sa , prikláňa sa k výpovedi koliznej. Teraz máme dva súdy za sebou. Ja v miernom štádiu, kedy sme spísali dohodu.
A priateľ s ex o syna sa bijú. Ona mala právnika a priateľ sa obhajoval sám a súd rozhodol v jeho prospech.

autor
15. sep 2020

@tosomja ďakujem za info....veru vôbec neviem ako to chodí ...

tosomja
15. sep 2020

Na internete sú vzory žiadostí.
Treba rozpisat všetko od začiatku, ako sa spoznali, aký mali vzťah, kedy nastala kríza, prečo sa rozišli, ako to mali s dieťaťom počas vzťahu, ako teraz keď su rozideni.
Či dieťa chce byť s otcom (pravdu, lebo dieťa to povie koliznej aj keď sa bude brániť oni vedia ako na deti ) ak chodí do školy, aké podáva výsledky, ako sa správa doma a ako keď má ísť k otcovi alebo od neho príde...či sa stretávajú pravidelne, či mu da dieťa aj nad rámec alebo keď nemôže, či dá náhradný termín...
Koľko prispieva a či pravidelne, či aj nad rámec dohodnutej čiastky.
Kde a s kým bývate, na koľko detí máte vyživovaciu povinnosť.
Aké má matka príjmy (rozpisat a podložiť doklady) , výdavky tiež. Do príjmov sa nepočítaju prídavky vraj.
A keď viete koľko zarába on a aké má asi výdavky tak tiež môžete uviesť.
A aké máte majetky, čo vlastníte.
Ak máte komunikáciu napríklad nejaké vyhrážky, alebo správy kde sa nezhodnete, tak môžete doložiť.
Nakoniec dať návrh na úpravu styku v celom znení ..
Napr...maloletý xy sa zveruje do osobnej starostlivosti matky, spravovať majetok a zastupovať v právnych veciach majú obaja rodičia.
Styk sa upravuje na každý neparny víkend od piatku do nedele od do. .
Parný týždeň v stredu od do...
Letné prázdniny, zimné, Vianoce atď ...
Výživné vo výške....
Všetko si napíšte na papier a potom prepiste. Keď budete písať pravdu a všetko ako to je, tak bude dobre, hlavne treba pozerať na záujmy dieťaťa.

barus26
15. sep 2020

ahoj sú síce z Malaciek ale sú dobre .. Napr. Hrebikova ta bojuje jak lev ale dobre sú aj Vicenova alebo Sopkova

noami12
15. sep 2020

Ahoj, prosím ta hlavne nie z Holíča arbetovu, mala som ju a katastrofa, ešte som mala pocit ze bola proti mojej strane a peňazí vyždímala až až nedvíhala telefón, keď som sa potrebovala aj stretnúť neustále nemala čas a súdy trvali 4 roky až som musela dat právnika z Bratislavy.

katarina9593
16. sep 2020

P.Arbetova dosť dobrá ...

noami12
16. sep 2020

@katarina9593 prosím? Dobrá? 😂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli