A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

sassi
8. jan 2009

aj naša bola v škole
a sa mi zda, že zabudla rátať
dnes ked robila ulohu, tak sa stale motala 😒
ale hadam do toho zasa príde
už maju svoju pani učitelku
a rodičko ani neviem kedy ...

pacna
9. jan 2009

nasa tiez doniesla 1/1 a ani nevedela ako k nej prisla.
dnes sa jej nechcelo lebo bolo -20°C. 😅

katka76
9. jan 2009

kubko budu mat v pondelok testik z ANJ, tak nam treba zopakovat slovicka, matiku som mu dala pocitat - to bez problemov, cez vianoce cital knizku od jeziska. vcera nieco opisovali a dieta moje sa normalne nepomylilo. dnes si do druziny bral ritoplesk a zateplene gate, idu sa vyblaznit do snehu. zajtra by sme chceli vybehnut tiez na kopec a oprasit lyziarske schopnosti 😉

sassi
9. jan 2009

no aj my mame AJ
ale tento rok to ešte znamkovane nebude
takže sa to prísne neberie, skor formou hry a dosť vela vie
už sa učia aj písanu formu slova, ale stela viac foneticky
vela slov vedial len povedať, nie všetko aj píšu
o testoch sa ani nezmienovala angličtinárka

a aj u nas celodenny silny mráz 😒 Neviem, či ju pustím von, nech neochorie, ked už je škola

lenca13
12. jan 2009

Ahojte 🙂 tak dnes som bola na konzultacnom dni a ze Radka je v skole v pohode a je sikovna aj ked ja si to niekedy nemyslim ale pani ucitelka ze s nou nema ziadne problemy

katka76
13. jan 2009

caute maminy, ako je to u vas s polrocnymi pracami? my mame tento tyden mat, prvouku a slj.

sassi
13. jan 2009

u nas sa nič nechystá zatial, možno niečo budu písať z M a SJ
Prvouka sa u nas prísno neberie, z toho testy nepíšu

lenca13
13. jan 2009

My uz mame aj znamky uzatvorene aspon tak povedala pani ucitelka vcera 😉

katka76
14. jan 2009

z matiky mame pisomku za sebou, zajtra na nas caka sjl a v piatok prvouka

sassi
14. jan 2009

no my sme tiež písali nejaké písomky
Heni doniesla jednotku aj zo slovenčiny aj z matemetiky
myslím, že do konca tohoto týždna by mali byť známky viac-menej uzatvorené, okolo 20. je porada a potom sa už píšu známky do 2. polroka
katka držíme palce, ale Jakubko je isto šikulko a zvládne to na jednotku 😉

pacna
14. jan 2009

kocky my sme za tie skoro dva rocniky zaspali dnes 1x 😀 😀

alex3
16. jan 2009

ahoj, nejak to tu nestiham ... ☹ vidim ze uz veselo uzatvarate znamky 😉 u nas tiez vselico pisu ale triedna hovorila ze mala v pohode, ale nic konkretne .... tak cakam co za prekvapko bude na vysvedcku,

maca793
17. jan 2009

ahojte, tak tento týždeň ubehol ako voda, známky len včera a to 5 jednotiek každá jedna. na budúci týždeň píšu samé písomky, prežili obe kiahne pred sviatkami, takže si užili o týždeň viac prázdnin.

dadulka19
18. jan 2009

ahojte 😉
tak,my máme za sebou rodičko aj písomky z matiky a slovenčiny 😉 .Ešte čaká prvouka,ale vraj bude ľahká,formou testu 😉

naši už majú vybavenú školu v prírode..idú 1.-5.6. 😉

katka76
18. jan 2009

tak my mame po polrocnych pisomkach, kubko zvladol vsetky na plny pocet bodov a kedze zatial okrem jednotky ma pre vsetky znamky dvere v ZK zatvorene(tot nejaky ziacky slang 😎 ), na vysvedcku budu same

pacna
23. jan 2009

ahoj zenicky nasi včera pisali čosi z gramatiky tak som zvedava žiecke zbierala tak uvidime 🙂

sassi
23. jan 2009

No my sme včera mali rodičovské, tak Heni bude mať same jednotky, ale matika je horšia ako slovenčina. Dokonca im už znamkuju aj angličtinu, čo sa dozvedeli len včera 😕 aj učiteľky, ale mala tam 4 jednotky, takže bude mať tiež jednotku. Budeme mať aj školsky ples, 14.2., ale neviem, či pojdeme. Kamoška, čo by sme spolu mohli ísť sa sťahuje, tak uvidí ako na tom budú dovtedy.

Inak po starom, Alex tu sedí na nočníku a už pol hodiny sa snaží vypýtať odo mna plienku 😀 to pýta, ked už sa mu chce cikať ... ale zatial odolávam

dadulka19
23. jan 2009

u nás sa angličtina ešte neznámkuje 😖 ...v podstane ani nie je čo 😒 ,nič sa tam poriadne neučia 😠

miriam30
23. jan 2009

ahojte maminy,
vidim ze vysvedcka sa chystaju v plnom prude 😉
chcela som sa spytat, davate detickam aj nejake darceky, odmeny, prip. vylety - ako odmenu za dobre znamky? motivacne?

dadulka19
23. jan 2009

miriam,no možno bude nejaký zmzlinový pohár 😉 alebo nejaká maličkosť,no nepreháňame to s darčekami.Učí sa hlavne preto,aby bola sama múdra 😀 😀 😀 ... 😉 😉 😉

pacna
23. jan 2009

my darčeky nie 🙂
z gramatiky cely pocet bodov a z matiky startila 2body ale aj tak za 1
v pondelok maju klasifikacnu a v stredu idu do divadla 🙂 🙂

miriam30
23. jan 2009

dadulka, no presne som aj ja myslela nejaky Mac Donald - vynimocne, moc tam nechodime, alebo daku cukrosku. mam pocit, ze zase nejaku tu pochvalu a uznanie si zasluzia. 😉
a jasne ze sa ucia pre seba, ale ved aj my sa dobre citime, ked padne nejaka ta pochvala, al. uznanie, nie? 😀

sassi
23. jan 2009

tak my si s vysvedčením spravíme taky sviatočny deň, kupim domov nejaký koláčik, alebo niečo upečiem
darčeky asi nebudem kupovať, možno nejkú drobnosť - knižku alebo niečo take

dadulka, naša heni je v Jazykovej triede (jazykovy variant) ma od 1. ročníka AJ v rámci vyučovania, nie je to kružok
a tiež sa to až teraz dozvedeli, že sa to podla noveho škol. zakona musí znamkovať, povodne nemali mať tento rok edšte známky, až od 3. triedy.... no nevadí, aspon to možno budu brať vážnejšie 😉

pacna
29. jan 2009

och boli sme az na konci stranky

tak ake bolo vysvedčenie? naša jednotky, polovicu pišu absolvovala
mne sa viac pačilo ked uč.pisali vysvedčenie ručne 🙂

lenca13
29. jan 2009

Aj u nas boli same jednotky 🙂

sassi
29. jan 2009

GRATULUJEME 😵 😵 😵
u nas tiež same jednotky, aj zo spevu same jednotky 😵 😵 😵

pacna
29. jan 2009

no jednoducho mame sikovne deticky 😀 😀 😀 😀 😀

sassi
29. jan 2009

aj z gitary jednotky ... ale tie nie su až take zaslužené, nechce sa jej hrať ... 😀

dadulka19
30. jan 2009

ahojte
aj u nás samé jednotky 🙂 ...aj z tanečnej 😉 ........
...no ale včera doniels aprvú trojku z matiky z minutovky.Vraj učiteľka rýchlo hovorila príklady 😀 ...no čo už 😝

katka76
2. feb 2009

ahojte, tiez sa pridavame k jednickarom 🙂
pacna, vysvecka pisane rucne maju svoje caro, ale ich pisatelia by ti vedeli rozpravat o presilenej ruke a hlavne ked pises vela chvalitebny a dostatocny, nedajboze sa pomylit 😒