A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

gagusinka
29. jan 2010

Jaj to ja na Vas tu myslim len nestiham, dvakrát do týždňa musíme chodiť na cudzí jazyk a ešte sme robili s deťmi projekt tak aby deň mal pri mne 24 hodin a podarilo sa nám s ním vyhrať 2. miesto v rámci Slovenska tak sa tešíííím. Diečatá prídte si k nám zalyžovať je supéér sneh.

lucinda7
29. jan 2010

Gagus,my ho tu máme tolko že nevieme čo s ním 😀 😀 😀 😀

gagusinka
29. jan 2010

Tak si ho konečne užijete i vy dolu. My sme na sneh naučení, rovno zo školy behom na hodinku na vlek sa zalyžovať a hneď je človeku lepšie. Ešteže ho máme pod nosom.
Ozaj aké bolo vysvedčenie?

lucinda7
29. jan 2010

u nás samé jedničky 😵

michalienka
29. jan 2010

ahojte, u nas tiez same jednotky
gagusinka my pojdeme lyzovat do Zuberca ale az cez jarne prazdniny. Uz sa tesim, aj minuly rok sme boli a bolo super. Len dufam, ze tam bude este sneh prvy marcovy tyzden, co myslis?

gagusinka
29. jan 2010

tak to ides priamo k nam prid ma kuknuť, ako to , že nejde ku mne? napis mi cez id u koho budes ubytovana

mmonika
29. jan 2010

Ahojky baulky... ,
tak dnes sme mali priserny den ... rano sme sli ku svojej pediatricke ,a ta nas uz rovnou mierou poslala na prijem do nemocky, 😒 😒 😒 ,bo Natalke sa bolesti dost zhorsili ... tak sme utekali domov po tasku a sup do nemocky... tam sme cakali skoro hodinu pred ambulanciou ,pokym nas vysetria ...ked nas konecne vzali ,zacali jej robit vselijake vysetrenia ,az som kukala 😕 😕 😕 , potom sme zas cakali dalsiu hodinu na vysledky ,a ze podla vysledkou sa potom rohodne.. no po hodine nas vola ujo doktor ,ze mozme ist domov,aj napriek bolestiam ,ze CRP ma 11,68 a ma troska zvyseny cukor 😒 😒 😒 ,ale ze doma jej bude lepsie... ludia poviem Vam ja som snad vybuchla ako parna lokomotiva ... povedala som milemu dr svoje .. a nakoniec z neho vyliezlo ,ze ide vikend a ze aj tak by ju nerezali a ze ma ten kasel .. ze nech dame do poriadku to... no chapete??? a tak sme nazad doma ,Natalka je v posteli s obkladom na brusku,pri dverach mame zbaleny batoh ..a sme v pohotovosti cela rodina.. . 😖 😖
tak u nas to vyzera na rusny vikend...
ale stihli sme sa zastavit aj po vysvedcko ,Natalka ma same 1 ,a to som prekvapena,ze aj z Anglictiny ... tak som jej za vysvedcko a aj za bolestne kupila taku velku sadu toho LITTLE PESHOP (ci ako sa to pise ) to su tie zvieratka s kyvacimi hlavami... 🙂 🙂 🙂

hasleerka
29. jan 2010

no čo maminy už sa chválite ???? Alexkovi, Veronike aj Natálke blahoželáme k jednotkám ... aj my ich máme, boli sme aj za odmenu na pizzu ...

my sme AJ nemali známkovanú ...

gagusiinka ty si zo Zuberca??, my sme tam chceli ísť minulé leto na dovču, len to akosi nevyšlo ... budeme mať v lete stretko z MK v oščadnci, to je asi daleko od teba???

gagusinka
29. jan 2010

No jasné, že som.Tak to nejako zariaď aj tento rok, aspon sa stretneme

lucinda7
29. jan 2010

my sme mali z 5 predmetov známku,zo 4 výchov napísané "velmi dobré vysledky" a AJ bola v záujmových utvaroch 😝

mmonika
29. jan 2010

no my mame na vsetky predmety napisane 1 ,a len z nabozenstva ma absolvovala...a jednotky ma dokonca aj z hudobnej,telesnej a vytvarnej ..

lucinda7
29. jan 2010

sranda,že všade je to ináč 😎

hasleerka
29. jan 2010

gagusinka ale my ideme do oščadnice , to neviem ako je do zuberca, ale ak pôjdeme niekedy sem, tak určite sa ti ozvem

u nás bolo SJ, MA, PRI, VL za jedna, INF, NV, HV, VV, TV, AJ - absolvovala ... a to je sila, že sme jeden štát 😖

gagusinka
29. jan 2010

No a ja som pisala všade znamku, dievčata toto všetko teda počet znamok, zavisí od toho aký program si daná škola zvolí, preto má niekto cudzí jazyk známkovaný iný nie, to iste je aj s výchovami, zaleží od dohody pedagogického zboru, či sa budú hodnotiť známkou alebo slovom absolvoval

mmonika
29. jan 2010

Gagusinka napr my sme mali tiez v prvom rocnik na NV,HV,VV,TV len absolvovala .. .a tento rok ma vsetko znamkovane az na nabozenstvo ..

marianka8004
29. jan 2010

tak aj my sa chvalime s jednotkami okrem naboženstva-absolvovala.a vysvedčenie ani vy nevraciate do školy?
mmonika prajeme,aby ste sa dali čim skôr do poriadku.
aj tu je krasne nasnežene-sa vytešujeme na snehu.
zajtra chystame menšiu oslavu,lebo emka bude mať neniny,a potom 10.2 ma nerodeniny 3rôčky konči mi materska ☹
a ešte medzi tym 1.2. ma moje najsteršie krsňa narodky-takže sama oslava,ale my sa tešime. 😵 😵 😵
ma mame karneval 12.2.ešte stale sme nič nevymysleli.

michalienka
29. jan 2010

my sme mali znamkovane len SJ, M, V, Prir., z vychovnych predmetov bolo napisane velmi dobre vysledky a z etiky absolvovala
To je zaujimave, ze kazda skola to ma inac, ked sme my chodili do skoly tak to bolo vsetko rovnake 😀

michalienka
29. jan 2010

a este som zabudla AJ sme mali zapisany ako kruzok
sme na tom tak isto ako lucinda 7

hasleerka
29. jan 2010

marianka a ideš aj do práce??? ...

marianka, michalienka a gagusinka vy nie ste na FB??? aj ty csina????

michalienka
30. jan 2010

som 😀 😀 😀

mmonika
30. jan 2010

Ahojky ,
kocky aj ja som na FC 😉 😉

Marianka aj nas cakaju same oslavy ... 16.2 ma moja mamka narodeniny a v ten isty den ma aj svokra meniny,17.2 ma moja dobra kamoska narodky a 18.2 ma Adrik 5 rockov... 😉 😉 😉 a potom budeme pokracovat v marci ... 😀 😀 😀
Emke prajeme vsetko najlepsie a peknu oslavu ... 😉 😉 😉 aj mas daku pracu ,ked ti konci MD??

Inak nechem to zakriknut,ale u Natalky to dnes vyzera o troska lepise,v noci spala pomerne kludne ,obklady som davala v noci len 3 x ..ale za to chuda moje kaslala ako o zivot... ona sa sice vyspala ,ale ja moc nie je---...
Idem teraz troska von so synatorom posankovat,a Natali s manzelikom sa pekne liecia ... 😀 😀

csina
30. jan 2010

mmonika..držím Natálke palce, som rada, že ste sa našťastie nemocke vyhli...treba ju z ďaleka obchádzať...
my sme boli iba po vysvečko, Bianka bola celý týždeň doma soplavá kašlavá...doniesla si pyšná samé 1...veď ako inak.. 😀 😎
včera som na ten pohreb nakoniec nešla...nenabrala som odvahu nechať malinkú vyše troch hodín strážiť...Bianka bola s tatinom, poplakala, ale myslím, že to zvládla senzačne...je to chod prírody a aj to asi musí vidieť, že to takto jednoducho beží...keď prišla domov, všetko mi porozprávala ako veľká...len sa jej vraj nepáčilo, že jej 50 ľudí podávalo ruku a každý ju chcel bozkať... 😅
hasleerka....čo je FB?? 😅 myslíš facebook, či iné..? ja veľmi na skratky nie som.. 😅

mmonika
30. jan 2010

Csina FB je facebook... 😉 akurat sa jedujem,bo dnes mi moc nejde a ani hry ... 😒 😒 😒

hasleerka
30. jan 2010

monika ani mi nevrav, bo sa tiež jedujem na tých hrách ... teraz to ale celkom v pohode išlo

marianka8004
30. jan 2010

mmonika-dakujeme velmi pekne oslava bola,dostala klokanku pre babiku,babiku,sukničku a sladkosti a hlavne ventivti(lentilky 😀 )
a po materskej? vybavujem si živnosť,nakolko tu ťažko zohnať neaky flek,a niečo robiť musim,lebo mame dosť splatok.takže držte prsty,nech to vyjde. 😉
na FB som hrate aj hru farmville?lebo ja ano 😀

lucinda7
31. jan 2010

ahojte....

tak náš včerajší kaneval dopadol dobre....detičky sa zabavili....

marianka,tiež hrám farmu 😀 😀 😀 😀

mmonika
31. jan 2010

no priznavam sa aj ja ako zavislacka ... sa mi manzelik smeje ,ze ledva ocka rozlepim a uz krmim krvavicky 😀 😀 😀 😀

Lucka kuknem fotecky na FB.. 😉

Marianka aj ja uvazujem o zivnosti,aj mame daku predstavu ,len si musim este dake veci pozistovat... 😉 u nas je to s pracou to iste ... sa mi zda ,ze pokym nemame v tomto nasom meste znamosti sa niikam nedostanem 😒
Poslim do IP meno,pridam si ta na FB 😉

hasleerka
31. jan 2010

marianka Emke želáme k včerajším meninkám všetko naj naj naj a keby sme náhodou 10,2, pozabudli tak už aj k narodkám 😵 😵 😵 ... a marianka čo chceš robiť ???

aj teba aj moniku obdivujem, ja si neviem predstaviť byť živnostník ...

lucinda fotky sú pekné z karnevalu .. inak naši to mávajú v škole cez týždeň ...

marianka poslala som ti do IP meno, s monikou a lucindou sme už susedky farmárky 😀

lucinda7
31. jan 2010

hasleer,dík....no my máme všetky školské akcie väčšinou v sobotu.... 😎

marianka8004
31. jan 2010

hasleerka-som krajčirka,a doma mam stale niečo na šitie,a z uradu prace davaju prispevok,tak ho chcem využiť.uvidim,dufam,že to pojde dobre.
mmonika-a ty s čim chceš podnikať?