A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

dadulka19
29. jún 2008

prvú triedu sme zvládli hravo 😉 a huráááááá do druhej 🙂 🙂 🙂

junovka
29. jún 2008

Baby, nechajte ich este vydychnut 😀 😀 😀 😀 ...nech si uziju prazdnin a potom ich posielajme do druhej triedy 🙂 😉
Mozem sa pripojist s mojou uz skoncenou prvackou Timeikou?? 😅 😕

pacna
29. jún 2008

ahoooj babenky. čitala som že mate zoznam my nie ale Dominika sa ma naučit basničku na zač. skolskeho roku o akejsi včielke?

junovka ahoj. 🙂

katka76
29. jún 2008

zoznam pomocok: zosit 510 - 3x, 512 - 10x, 513 - 5x, 516 - 1x, temperky, vodove, voskovky, noznice, plastelina, stetec 8,12, vykres A4 - 30x, A5 - 5x, trojuholnik s ryskou, lep, ubor, cvicky, tenisky, prezuvky

junovka
29. jún 2008

...AJ tIMEIKE DALI DAJAKY ZOZNAM DO DRUHEJ TRIEDY 😖 ...A este sme museli dakedy v aprili zaplatit tusim okolom130 Sk za dajake ucebnice do druhej triedy na citanie, ale zatial nema ziadne?? 😕

junovka
29. jún 2008

ozaj, chcela som sa vas opytat, doniesli aj vase deti raz domov taky papierik, ze ste mali zakruzkovat ake hodnotenie v 2.triede by ste chceli:znamky alebo pisomne???No ja som dala, ze znamky a kamoska ktora je ucka mi povedala, ze som zrobila hlupost, pretoze dieta to viac stresuje , a ze ja osobne ako rodic by som vlastne ani nevedela, ze v com konkretne zrobila chybu, keby ze napr.mala 3.Tak mi vraj donese len tu 3 a hotovo.Keby ze hodnotili pisomne, tak ucke je povinna pisat v com je slabsia atd....Dufam, ze ste sa z toho vysomarili. 😖 😀

pacna
29. jún 2008

my ani zoznam ani to hodnotenie akurat som davala peniaze .ako prvačke som malo čo kupovala teda vodovky, stetce a take prkotinky to ano ale zošit ani jeden.

dadulka19
29. jún 2008

junovka,pridaj a vitaj 😉

o tom hodnotení som počula,ale nás sa nikto nepýtal 😖

a viete,na čo sa hrozne teším 😀 ??...ráno nemusíme vstávať do školyyyy a robiť desiatu 😝 ,lebo v tomto horku to bol dosť problém 😖

junovka
29. jún 2008

tak to teda aj ja dadulka s tymi desiatami, pretoze u nas to bola pocas celeho roka katastrooooooofa 😠 😠 😠 nakolko Timka je strasne vybera.Ovocie, zelenina, syry....neexistuje!!! 😠 😠 😠 len sama sunka, alebo cisty rohlik s maslom a dokonca v poslednej dobe odmieta aj jogurty 😠 😠 ja uz neviem co mam robit.To bola u mna nocna mora, pretoze ja som v obchode stala jak PUK a cumela po regaloch co na DESIATU 😝 😝

mm2008
29. jún 2008

Ahojte, maminy druhakov 😎 Hlasim sa aj ja, mozem sa pridat? 😎
Mam tiez doma uz druhaka 🙂
Vratane zoznamu do druhej triedy. A co sa tyka znamkovania - nasich znamkovali uz v druhom polrok 1. triedy a myslim, ze to nebolo nejako "frustrujuce" pre tie deti.

Takze doprajme teraz vesele prazdninovanie nasim uz druhacikom 🙂

verulka
29. jún 2008

cafte, ja zoznam neriesim vopred...aj tak to pomenia 😉 potom nabehnem do tesca a je to 😉
ja si inak mylsim, ze znamkovanie je lepsie...aspon deti to tak vaznejsie vnimaju 😉

vavka33
autor
30. jún 2008

Junovka,aj vanes doniesla ten papierik o hodnoteni,je to povinne pre vsetky skoly,musia sa popytat rodocov,ako chcu,aby boli ich deti hodnotene,az potom mozu rozhodnut na ped.rade,co je vtedy,ked sa riesia koncorocne znamky.No niektore skoly o tom hlasuju bez vedomia rodicov,co by sa ale nemalo.
MM vitaj

vka
30. jún 2008

Tak že sme druhaci!!!!!!!!!!!!!!??????????,
Triednej sme tiež dali korunky no som presvedčena že kopec veci bude treba ešte dokupiť ...
Dianka priniesla ppier že ako chceme aby deti boli hodnotene v 2r znamkou alebo slovne ..dala som znamkou je to určite iny pocit zodpovednosti taka znamka no nie????

Ked ešte bola škola tak moje deti nie a nie zobudiť teraz je 6 45h a oni potvory jedne su hore je to možne 😠 😠 😀

katka76
30. jún 2008

co sa tyka znamkovania, ja by som presla na percenta a znamky zrusila. hlavne slabsie deti ovela viac pridaju ked vidia vysledky: diktat - 20 chyb=5, 13 chyb=5 - ake velke zlepsenie, no znamka stale taka ista
a vyborni ziaci sa snazia docielit plny pocet a ziskat 100%

mm2008
30. jún 2008

Katka 76 - suhlasim. Ja som sice pisala, ze od druheho polroka v synovej triede sa znamkovalo, ale len pisanie, citanie a diktaty (ak bolo vela chyb, pani ucitelka napisala iba "v" ako videla).
Ostatne - ako pisomky z matematiky a pisania, pripadne "velke" diktaty - boli hodnotene podla dosiahnutych percent.

maca793
1. júl 2008

tak v septembri to začne ale chvalabohu teraz máme pokoj, aj keď učiteľka dala úlohy. ale to neva.

milka2008
1. júl 2008

Maca - aj vám dala úlohy? Aj nám, niečo čítať a matematiku. Ale nevadí, aspoň to tak ľahko nezabudnú 😎

junovka
1. júl 2008

Timeika tiez donesla dajaku citanku pre 1 rocnik....a na zaciatku sk.roka treba vratit 😖

lenca13
1. júl 2008

Mozem sa k vam pridat tiez budeme mat uz druhacku.My mame doma uz aj zosity do druheho rocnika a o tom hodnoteni pocujem prvykrat 😒

verulka
1. júl 2008

vavka, my sme nic nedostaii 😕 ale ani ulohy 😀
vidim, ze sa rozrastame 😉 super

milka2008
2. júl 2008

Verulka - tvoje deturence sa ucia navzajom, takze ucitelka im ani ulohy nemusi davat 🙂

atlaska
2. júl 2008

Ahojte aj my sme zvladli prvu triedu v pohode. Znamkovanie, nam na rodicku oznamili, ze budu znamky. Inak kamoska sa pytala vo svojej skole, kde odhlasovali pisomne hodnotenie ako to bude s vysveckami, ked budu potrebovat vysvecko so znamkami na prijimacky na 8r gymnazia tak ze im ich potom dorobia - divne 😒
Chcem sa popytata, kolko druhacikov bude u vas v triedach? Podla noveho skolskeho zakona ich moze byt max.25. A inak citala som sice zbezne novy sk. zakon a nic o rozhodovani sa medzi pisomnym a znamkovym vysvedcenim som tam nenasla. A u nas boli aj veru aj 2 u viacero deti na vysvecku - asi mame prisnu pani ucitelku.

pacna
2. júl 2008

fakt sa rozrastame to je super. 😀

vavka33
autor
2. júl 2008

Ja som moju byvalu prvacku odfotila s novym casom a vysveckom a poslala,bola tam sutaz -a teraz citam,ze Vanes vyhrala-kolekciu dvdcok 😀

milka2008
2. júl 2008

Vavka,- uau - gratulujem 🙂 😀

pacna
2. júl 2008

vavka super a kde mas fotečky?
no ja nemam lebo mi nejde pripojit fotak . 🙂

vavka33
autor
2. júl 2008

Pacna,dala som ich prec,lebo niekto ma so mnou stale problem,a ja nemienim svoje deti vystavovat nejakemu nekompletnemu clovekovi.

pacna
2. júl 2008

su tu všeliaky šialenc 😠 i maš krasne detičky 🙂 zakladne info a dost že? 🙂

vavka33
autor
2. júl 2008

vies,len to je osoba,s ktorou som si pisala,jedna z nas.a totalne ma ponizuje,na to ja nemam naladu a ani cas to riesit.

lenca13
2. júl 2008

Vavka aj my sme poslali fotku s vysveckom a tiez sme vyhrali casopis a dajaku spiralu 😉