A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

andruska1
21. sep 2009

ahoj holky tak bylo super v sobotu a dneska ty schuzky tez jsem zvedava co se dozvime peknyho 😀 😀

andruska1
21. sep 2009

tak ted jsem dorazila z tridnich schuzek a dobry decka v pohode
za chvili padime na karate

maruschka
21. sep 2009

andruška, tak nám trvalo od 16-18..Plenárne, triedne a dôvernícke..Bude kopec akcií pre deti aj pre rodičov..Škola oslavuje 50-te výročie založenia, tak budú dva plesy, kultúrne trojdnie v máji, atd....Malá učenie výborné, ostatné som bohužiaľ nestihla vypočuť, lebo som pádila na to dôvernicke združenie.. 😉 😉 😉

gagusinka
21. sep 2009

Dievčatá dnes sme sa neučili urobili sme si výlet do hôr.Zvládli sme 5 hodinovú túru. Tí moji druháci na konci stále vládali behať po hore ako srnky, dokonca nazbierali aj huby a ja som ledva zapletala nohami. Už im kladiem na našu stránku fotky, nafotila som ich 205 , takže mám čo robiť

maruschka
21. sep 2009

gagusinka, tááááááááááááááákto ti závidím..Tatry sú krásne a milujem ich..Ale ťa teda obdivujem, že si to zvládla s celou triedou 😉 Už sa teším na fotky-mimochodom tú stránku máš krásne urobenú, pestrú - naozaj pre deti a rodičov. 🙂 🙂 🙂

hasleerka
21. sep 2009

lucinda jasné aj ja si pamätám ... tak príjemné bývanie v novom domčeku

gagusinka, ked budeš mať hotové fotečky, tak daj stránku nech pokukáme

gagusinka
21. sep 2009

no postupne to hádžem na stránku sú tam krásne zábery aj Roháčov, tak pokukajte, no len kým ich nahádžem 200 ... asi tu budem do polnoci

lucinda7
22. sep 2009

som rada že si na mna spomínate 😀 😀 😀 😀 😀

dúfam že sa budem objavovať už častejšie.... 😎 samo ked nám konečne zapoja net 😠 lebo teraz chodím na platený verejný 😖

my sme mali rodičko minulú stredu....učitel Alexika chválil že je velmi dobručký...tak snád si sadnú aj nadalej 😵

marianka8004
22. sep 2009

ahoj luci.
my dnes domaca len z matematiky,a z čitanky Po nabreži konik beži-naspamäť.
a jednotka z pisanky
gagusinka-kiež by všetky učitelky boli také.

andruska1
22. sep 2009

ahohj holky tam my jsme dneska ukoly nemeli 😀 😀

maruschka
22. sep 2009

my nebudeme mávať v stredu úlohy, včera na rodičku nám to p.učiteľka hovorila..Ale mávajú každý deň z matiky, čítania a slovenského jazyka.. 😉

hasleerka
22. sep 2009

my sme dnes dostali zošit písanie k SJ, pretlačený ... máte to aj vy, je to formát asi ako kniha, medzi A4-A5

gagusinka
22. sep 2009

dievčatá, u nás je taký nepísaný zákon, že nikdy v stredu nebývajú dú. Stred týždňa má byť oddychový deň a keď sa náhodu stane, že pozabudnem, že je streda deti už kričia same, pani uciteľka dnes je streda

marianka8004
23. sep 2009

haslerka-my sme tie pisanky už dostali.
a mate k sj aj pracovny zošit?lebo v knihkupectve som vydela,ale deti ho nemaju.
Vika dnes nebola v škole,lebo večer vracala a mala hnačku,tak ostala doma.panuje tu nadcha a črevna chripka.každy je choriý 😒

andruska1
23. sep 2009

ahoj holky tesa to mate dobry u nas se nedavaji ukoly zase v patek 😀 😀

hasleerka
23. sep 2009

marianka nemáme pracovný zošit ... dnes sme mali rodičko, dávali nám návrh na tie mliečne desiate ... automat na ovocné mlieko RAJO, celkom sa mi to pozdáva ... kúpia si karitčku za 5€ a môžu si kúpiť 20ks mliečok

hasleerka
23. sep 2009

a ešte som chcela povedať aké mám aktívne dieťa, tak ja sa vypytujem, či v stredu nebudú zase mávať úlohy a učiteľka zahlási, že ved moja dcéra si ich sama vypytuje ... som horela ako fakla ... a večer mi doma zahlási že sa prihlásila na dopravnú súťaž, že bude bicyklovať a musí sa značky naučiť ... tak sa budeme učiť dopravné predpisy 😒

hasleerka
24. sep 2009

my sa zajtra neučíme 😀 ... deti majú branné, je v meste jaromok

andruska1
24. sep 2009

ahojik teda ta tvoje malA JE SIKULKA

csina
25. sep 2009

Tie mliečne automaty sú fajn, aj my ich máme, už nám pribudla aj nová príchuť, jahodová. Len si treba dietky trošku ukočírovať, aby hneď ako sa k nim dostane kartička, nenakúpili celej triede.. 😀
Inak musím povedať, že som veľmi milo prekvapená, z mojej Bianky. Veľmi sa zmenila, ako druháčka sa už konečne javí ako žiačka, dáva si pozor, kedy aké úlohy, čo priniesť, pekne sa pripravuje, nosí dobré známky a pochvaly...Je zodpovednejšia. Som naozaj prekvapená, ako cez tie prázdniny dozrela. Veľa urobilo asi aj to preloženie problémového spolužiaka. Len dnes prišla tročku smutná, lebo si dorantala prst na šatňových dverách, ešte dobre, že si ho nezlomila. Dnes má večer tanečnú, tak teraz špekuluje, že má aliby, aby nemusela ísť.... 😎

hasleerka
25. sep 2009

csina tak super že sa Bianke páči a že si na ňu pyšná ... inak tej kartičky sa trochu bojím, aby ju bud nestratila, alebo aby ich starší žiaci nevyužívali ... no ved uvidíme prvý mesiac, čo a ako

csina
26. sep 2009

Hasleerka..to skôr, že si ju tam vystriehnu starší žiaci..treba jej povedať, aby sa radšej pobrala na nákup v skupinke spolužiakov...

hasleerka
26. sep 2009

no ved ju budem musieť riadne poučiť ked to bude hotová vec a presne nech radšej idú aspoň v trojici na nákup

csina
27. sep 2009

Dnes sme absolvovali oslavu spolužiačky, nákup a prevoz kočíka, aj sme sa naučili čo-to na zajtrajšiu previerku z matiky a zaslúžime si ísť za odmenu pozrieť ohňostroj na hody. Mimochodom, asi najviac potrebuje odreagovať muž, lebo dnes šuchol tatkove požičané auto...Chudák... 😅

andruska1
28. sep 2009

ahojik tak co jaky bylo volno 😀 decka byli na kolach na vylete kouknout na konicky pocasi fajn vyslo a zitra do skolicky

macka01
28. sep 2009

a tiež preberáte aj gramatiku?naší čítanku skoro vôbec nepoužívajú,dostávaju prefotene papiere a z tých čítajú

hasleerka
28. sep 2009

macka naší ju používajú, aj básničku sa už mali učiť ... zajtra majú veget, idú na dopravné ihrisko ...na to som ešte ja chodila za komančov hrozne, potom bolo zničené ... a teraz ho mesto konečne dalo opraviť, dobrá vec

macka01
28. sep 2009

naši idú na dopravne vo štvrtok

gagusinka
28. sep 2009

U nás dopravné ihrisko široko - ďaleko nie je žiadne, ale ani my nezaháľame pripravujem s deťmi šarkaniadu, som zvedavá ako to dopadne, len nech začne poriadne fúkať vietor

hasleerka
28. sep 2009

a robíte ju počas vyučka či poobede?.. naši ju mávajú tuším v družine