Akú strednú školu vybrať pre syna, ktorý rád kreslí?

amajlik
20. apr 2016

Môj syn veľmi rád kreslí len s obyčajnou ceruzou....... farbičky a vodové farby mu nič nehovoria.Vďaka 😉

tyelde
20. apr 2016

prihlás ho do zušky a školu daj nejakú, s ktorou má reálnu šancu sa uplatniť...ono nemyslím to v zlom, verím, že má talent, ale ten sa dá cibriť aj mimo školy, a radšej mať niečo reálne "v rukách" keby to nevyšlo, ako skončiť umeleckú a potom mať problém sa zamestnať 🙂

whitecat666
20. apr 2016

Ja by som ho dala normalne na gymnazium a popritom na zušku. Casom moze byt napr. architekt alebo plasticky chirurg.

stastnablcha
20. apr 2016

ahoj.. daj ho na grafiku.. teraz to neskonale leti a ked je zbehly v PC tak to moze len pomoct. ver mi ze sikovny grafik, ktory si vie aj nakreslit obrazok je na nezaplatenie... a ked si bude vediet urobit nejaky kod (aspon PHP by mal zvladnut + zaklady ako htlm a pod) tak am chalan vyhrate

milota164
20. apr 2016

aj ja si myslim ze ak nie je napr. vyslovene technicky typ, ze by xcel ist na nejaku tecjnicku skolu, takk radsej gymnazium pripadne bilingvalne ak mu idu jazyky a popritom nech sa venuje kresleniu. Na umelecky smer moze ist vzdy ak mu to pojde...

bonaqa2013
20. apr 2016

na strednú? tak umeleckú ...len čo bude z toho potom tak to je otázne....

0silvia0
20. apr 2016

škola, na ktorej sa študuje dizajn napríklad...

dominika6
21. apr 2016

ak rád kreslí a ide mu to,predpokladám že chodil do umeleckej školy,kde vedia hádam poradiť lepšie ako my..
ak tam nechodil tak aký je predpoklad že ho niekde vezmú, alebo má na to,lebo iba rád kreslí?