Anglické školy v Bratislave

peanut1
10. apr 2017

Ahojte, ma niekto skusenosti s anglickymi ZS v Bratislave? Rozmyslam nad navratom na Slovensko po 18 rokoch v zahranici a hladam skolu pre moje slecny, 4 a 6 rocnu, obidve maju velmi slabu slovencinu. Dakujem

pribinak
10. apr 2017

British international school Dubravka

staronova
10. apr 2017

Galileo school v Biskupiciach

moni244
10. apr 2017

Ja by som ich do anglickej nedavala, ak maju zit na Slovensku, musia sa naucit hovorit po slovensky

loginexistuje
10. apr 2017

Podla financii prijimacie pohovory sa teraz robia tak treba hladat mladsia skolka starsia skola ale to rozpatie je siroke financne myslim

peanut1
autor
10. apr 2017

A mate niekto osobnu skusenost s galileo? Na web nemaju cennik a BIS by ma na 2 deti vysla dost vela a som sama na ucty 😀
Su tu nejake mamky co sa vratili na sk a dalo by sa s nimi pokecat o financiach a zmene zivota? Ja toho vlastne o sk moc neviem co sa tyka platov a vydavkov na zivot 😩
Dakujem za odpovede

peanut1
autor
10. apr 2017

@moni244
Momentalne sme v situacii ked vyucba v aj by bola pre nas vhodnejsou volbou 🙂

amazonka3
10. apr 2017

ZS Kosicka, prijimacky su v AJ

peanut1
autor
10. apr 2017

@amazonka3
Nevies nahodou aky je tam rocny poplatok ?
Dakujem

amazonka3
10. apr 2017

to je statna skola, neplati sa nic, ale dieta musi vediet plynule anglicky....inac v hodnoteniach najlepsia skola v Blave, ucia sa podla medzinarodneho programu, pozri stranky ZS Novohradska (resp. Kosicka)

marse
10. apr 2017

http://www.gymnaziumceska.sk/zakladna.html zakladna skola v Devine .. vsetky predmety v anglickom okrem slovenciny

peanut1
autor
10. apr 2017

@amazonka3
Pozrela som a vypada fajn ten program a paci sa mi ze je to statna skola kedze sa chcem vyhnut papalasizmu 😉
S aj problem nie je, obidve Su native speakers Len slovencinu maju slabsiu.

loginexistuje
10. apr 2017

@peanut1 prave v tejto skole sa papalasizmu nevyhnes a je roblem sa do medzinarodneho programu dostat

peanut1
autor
10. apr 2017

@loginexistuje
Hmmm tak to mam asi dost naivne predstavy o skolach v BA 😂
Mas nejake osobne skusenosti s touto skolou?

loginexistuje
11. apr 2017

@peanut1 ja mam dceru na inej bilingvalnej skole v ba ale poznam ajbtakych co tam maju deti je tam velky natresk nie je to spadiva skola cize treba mat aj inu skolu lebo tam sa neprijate deti rataju na desiatky resp cez stovku Neviem ake mas predstavy o skolach tie lepsie su dost obsadene a casto sa stava ze dieta nezoberu aj ked tam spadovo podla bydliska patri detto skolky vsetko trebalo uz teraz riesit na jar ak chces miesto od septembra

loginexistuje
11. apr 2017

A kndruhej otazke zivot v ba je narocny ale ci vyzijes zavisi od toho aku pracu budues robit a kolko zarobis na aky taky zivot treba v cistom aspon 1200 eur ale zavisi to aj od toho kolko budes platit za skolu skolku lebo so statnyymi je problem ta suma je cisto na prezitie ak sa budes uskromnovat

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilimili
8. mar 2018

@peanut1 Ahoj, podarilo sa vam nasjt vhodnu skolu pre vase dievcata?
Sme v podobnej situacii, a tak si robim podobny prieskum. Dakujem

ostenka
9. júl 2018

Ahojte,
prosim vas viete ake su mesacne poplatky na zakladnej skole Galilieo_ Nikde som to zial nenasla.. Kosicka je vraj super, len problem je v pocte prihasenych deti do aj rocnika verzus pocet, ktolo beru a treba tiez pocitat s tym, ze pokial sa dieta nedostane asi 80% rodicov da dietatu odklad a opat to skusaju znovu, takze asi 80% deti je na prijimackach ý a viac rocnych☹

katinam
17. sep 2019

Pre tých, čo hľadajú súkromnú ZŠ v angličtine v Bratislave, minulý rok otvorili novú medzinárodnú školu Kings Schools International na Trnavskej ceste. Má zatiaľ málo detí v triedach, super učiteľov, príjemnú atmosféru a je o niečo lacnejšia ako ostatné medzinárodné školy v BA a okolí. Mám tam syna a sme spokojní, teší sa do školy.

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belusa
25. jún 2020

@katinam ahoj, prosím Ta aké sú poplatky?

pandula
3. máj 2021

@peanut1 ahoj ako ste dopadli? kde byvatte ... chodia kam do skoly? dik

peanut1
autor
6. sep 2021

@pandula Ahoj, no vsetko sa to s Covidom nejako skomplikovalo a zostali sme na Novom Zelande. Stale ale uvazujeme nad navratom len vyckavame nech sa ten svet trochu znormalizuje 😀
Ty si kde?

tinkatinka123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinkatinka123
1. feb 2022

@peanut1
ahoj, ja mam dceru v English International School of Bratislava v Ruzinove. Je to medzinarodna skola s malym poctom deti v triedach a ucia tam prevazne zahranicni ucitelia. A hlavne ich ucia inym stylom ako v klasickej skole, decka robia na projektoch a nenutia ich ucit sa
nezmysli naspamat. Nasa mala sa konecne tesi do skoly, som rada za nu🙂. A cenovo je ta skola podobna ako Kings School.

pandula
4. nov 2022

@peanut1 ahoj sme pri ba. mozeme niekedy pokec. prepac nechodim sem casto.

pandula
4. nov 2022

@tinkatinka123 a cenovo ako?

2ivana5
4. nov 2022

EISB neodporúčam… keď už Narnia v Petržalke