Darček pre 7 ročného chlapca

caroline_
27. nov 2018

Ahojte. S manželom si nevieme rady, aký darček dat na Vianoce pre jeho 7 ročného nevl. brata. Budem vďačná za akékoľvek rady. Ďakujem.

dominika6
27. nov 2018

mali by ste ho opýtať

lubik87
27. nov 2018

@caroline_ opýtať sa čo chce od Ježiška a máš vybavené..dieťa dostane to čo chce

caroline_
autor
27. nov 2018

@dominika6 do Vianoc s nim nebude

caroline_
autor
27. nov 2018

A také veci co chce mu už kúpia rodicia

dominika6
27. nov 2018

@caroline_ a čo telefony niesú? kludne nech si malý povie,čo chce od Ježiška

caroline_
autor
27. nov 2018

Skôr niečo praktické, možno do školy. Len nemáme ani šajnu co..

lubik87
27. nov 2018

@caroline_ všetko mu kúpia ? Môj 6r. volal s babkou pýtala sa čo si prosi od Ježiška.povedal 3 veci ktoré určite a ďalších 5 minút že keby mal čas vyrobiť tak aj toto aj toto....asi 30 veci 🙂keď nevieš spýtaj sa rodičov čo potrebuje..

beky1813
27. nov 2018

Tak sa dohodni s rodicmi, prakticke veci mozrs tak dospelakom davat

dori92
27. nov 2018

Ahoj, my kupujeme nášmu 6 ročnému synovcovi hru Twister, ale má rád lego, rozne skladačky, dráhy, autíčka.. Alebo možno nejakú edukativnu knizku, pripadne spoločenskú hru.. Skúste sa keď tak popytat v hrackarstvach, čo takým deťom kupujú najčastejšie..🙂

h2
27. nov 2018

Ahoj, ja mám 7-ročného syna a na Vianoce sme mu kúpili tablet a knihy. Práve ho začalo veľmi baviť čítanie, tak som mu nakúpila kopec kníh, hlavne také, čo vychádzajú v sériách: Grázlik Gabo, Slávna 5, Denník odvážneho bojka, Ako si vycvičiť draka... Ak rád číta, určite sa poteší. Ak nerád číta, tak určite začne. 🙂 A máte o starosť menej, čo mu kúpiť nabudúce: predsa ďalšie diely z obľúbenej knihy. 🙂 Pokiaľ viem, aj synovi spolužiaci radi čítajú, najviac asi frčí ten Grázlik Gabo, chalani si to medzi sebou požičiavajú.
Zhodou okolností má aj môj syn 2 nevlastné dospelé sestry a tie sa nás tiež pýtali, čo mu kúpiť. Rozoberali sme veľa možností, lebo nechcem, aby si robili výdavky (jedna ešte študuje), tak sme im nakoniec neporadili, ale asi kúpia nejakú hru na Playstation.
Dúfam, že som pomohla. 😉

dori92
27. nov 2018

@caroline_ ⬆️⬆️⬆️

caroline_
autor
27. nov 2018

@h2 ďakujem veľmi pekne za užitočnú radu, no skúsime tu knihu aj ked nerád číta ale tak uvidíme 🙂

dori92
27. nov 2018

@caroline_ a súhlasím s beky, myslím si ze také dieta este praktickosť pod stromčekom nepoteší... Keď to súdim podla seba, ja som sa vždy tesila len z hraciek😃😎

pininka
27. nov 2018

Aj náš má 7, miluje lego, ale aj akékoľvek skladacie hračky, perfektne skladá rubikovu kocku. Kúpila som mu aj skladacie ho Transformera. A spolu s bratom dostanú elektronický terč aj so šípkami.

caroline_
autor
27. nov 2018

@dori92 twister sme mu kúpili, no s nim sa doma nemá kto hrať.. Skúsime asi tu knihu. A ďakujem 🙂

caroline_
autor
27. nov 2018

Malý sa doma hra zevraj len s tabletom..

h2
27. nov 2018

@caroline_ Aj môj ešte nedávno nerád čítal, lebo to bola povinnosť, "domáca úloha". Ale niečo iné je čítať nahlas pri stole a niečo iné zase, keď si číta potichu v posteli pred spaním. Ale to už je potom na rodičoch, aby ho k tomu priviedli.

caroline_
autor
27. nov 2018

@h2 presne tak, no jeho rodicia mu dajú len tablet do ruky

h2
27. nov 2018

No, veď to. Ja sa snažím priviesť syna ku knihám a muž mu už kúpil tablet, tak dúfam, že na čítanie nezanevrie. 🙄

lubik87
27. nov 2018

@h2
@caroline_ aj môj sa hráva na tablete alebo Xbox keď je chorí ..alebo za odmenu..... máme dohodnutý limit 45 minút buď Xbox/tablet / telka..sám si vyberie čo chce po splnení istých povinností..upratať si izbičku vyložiť umývačku a podobne...až sa určia hranice tak je to oka ....🙂 Samozrejme že dranka aj inokedy ..:P ale je to bez revu len povie že dobre tak zajtra :D

caroline_
autor
27. nov 2018

@lubik87 tak by to podľa mňa malo byt, ale tento je zvyknutý sa hrať celý deň na tablete od 4 rokov, iné ho nezaujíma...

caroline_
autor
27. nov 2018

@caroline_ pripadne tablet pre strieda s TV...

caroline_
autor
27. nov 2018

@caroline_ ale tak ja nie som jeho rodič...

lubik87
27. nov 2018

@caroline_ ale myslím že knižkou unho nezabodujes vôbec ...zistí aké hry sa hrá či sa nedá kúpiť niečo podobné hračka alebo stolová ..len keď rodičia nemajú čas na dieťa sa ťažko vyberajú hry pre viacerých

lidia73
27. nov 2018

ale tak musi vediet, co ho tak bavi, no nie? alebo co tak mu zavolat, co by si prial?

jumama
27. nov 2018

@caroline_ Ak hra rad hry - vies ake? Mohli by ho potesit navliecky s jeho oblubenej hry. Nasa ma rada Minecraft a kupila som jej minecraftove navliecky. Aj knizka s navodmi na Minecraft existuje. Minecraft je velmi kreativna hra, stavia sa tam vsetko z kociek ako lego. A aj ked je to tablet, ak to maju pod kontrolou, dieta si velmi moze zlepsit priestorovu predstavivost, zariadovanie domov a pod. Pripadne sa da hrat aj survival mod, ale to nasa nehra, taku verziu zas hravaju vacsinou chlapci. Zacala vychadzat taka prirucka Dennik maleho Minecraftaka, v slovencine uz su asi 3 diely, aj na Martinuse maju.

lenka0033
27. nov 2018

@caroline_ lego , lego City, obliecky z obľubenou postavickou, detska kniha, nieco vhodne do skoly, sveter, tričko....je vela moznosti. Ked tak 1, 2 hracky plus cosi užitočné , praktické. Netreba to preháňať

lenka0033
27. nov 2018

@beky1813 prakticke veci len dospelym? Preco? Netreba len hracky

inspio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz