Hrajú sa vaše 10-ročné deti s hračkami?

5. nov 2022

Hrajú sa ešte vaše 10 ročne deti s hračkami? Mám syna v tomto veku a okrem kariet čo zbiera, nemá nič. Ani nevyžaduje žiadne.

zuziiiii
5. nov 2022

Syn má 11r a nehráva sa s hračkami.

zuziiiii
5. nov 2022

Hráva sa so sestričkou 🤩

danik1505
5. nov 2022

Môj ma 10 a nehrá sa s hračkami. Občas sa naháňajú s bratom s nerfkami 🤷‍♀️

sense
5. nov 2022

Moja ma 9,5ca hra sa s hrackami

siska53
5. nov 2022

Moj sa este v tom case hraval. Ale vela robi aj to, ci ma dieta k dispozicii mobil, pocitac. Ak ano, viac casu travi tam, nie hranim. Nas 12rocny, ked ho odtrhneme od pc a mobilu, tak sa este hra..

horalka1986
5. nov 2022

11 a 8. Nehraju sa s hrackami. Maximalne vonku ked si kopu loptu, alebo hadzu tanier.maju playko, pocitac, mobily, ale v case zakazu si jeden kresli a druhy hra futbal.

veronikavaneska
5. nov 2022

Moji majú 9 dvojičky a veľa sa hrávajú ale nie s takými hračkami skôr si všetko vyrobia z papiera, dreva palice a vymýšľajú hry stavaju bunkre pevnosti, hrajú sa na všeličo vojakov bojovkov rybárov.... Aj 4 ročný s nimi. Hračiek majú milión ale skoro z ničím sa nehrajú. Ak tak využijú do svojej hry. Radi si vytvárajú svoje hry. Vytvoria podložku postavičky a majú svoju spoločenskú hru, alebo z kartónu zbrane a bojujú...a tak

autor
5. nov 2022

Na objasnenie, švagriná sa vždy sťažuje, že jej deti nemajú u nás čo robiť, lebo že sa nemajú s čím hrať pretože nemáme hračky. Syn veľa času vonku, prípadne aj tie nerfky, spoločenské hry. Ona má deti veku 10 a 11 a hračiek majú teda dosť.

tinulik28
5. nov 2022

Môj mal 10 v septembri hračiek má kopec ale vôbec sa nehrá už som z neho na nervy hraje futbal , basketbal chodí rád vonku ale keď sa mi nedá ísť s ním samého ho ešte nepúšťam veľmi tak sa doma nudí a len by chcel hrať nintendo alebo mobil snažím sa mu to obmedzovať cez týždeň má úplný zákaz
Pamätám keď boli dcéry v jeho veku tak sa ešte hrali s hračkami

essenceee
25. feb 2023

je to velmi individualne. Ja mm ešte male deti, ale sestra ma 9 ročného chlapca a 7 ročnu dceru a bud sa hraju spolu, alebo jazdia na bicykli. Neter si rada kresli, hra sa na spevačku, tanečnicu, synovec na policajta