Ktorá základná škola v Banskej Bystrici je dobrá?

harmony212
17. máj 2012

Ahojte maminky, prosím o radu, ktorá zo základných škôl v Banskej Bystrici Sásová je dobrá ? Ide mi kontrétne o porovnanie týchto: Sitnianska, Pieninská, Magurská

Ďakujeeem 🙂

kajabb
12. aug 2012

Ahojte baby, mňa to tiež zaujíma. Nikto sa neozve? 😒 Aj keď Sásová nie je pre mňa, skôr mesto, max.Fončorda

evabb35
13. aug 2012

Zo štátnych škôl Spojová, zo súkromných Dráčik. /Beriem do úvahy Fončordu/ Neviem, v ktorej lokalite bývate.

beba227
31. aug 2012

Magurská je zrušená a môj starši syn timko chodil na tatranskú a boli sme s ňou veľmi spokojní ale teraz ju tiež zrušili a teraz ide na strednú a moje dvojičky teraz idú na sitniansku

maca793
3. sep 2012

ja nemôžem dopustiť na školu Dráčik. mne tam chodia všetky 3 babenky dvojčatá už 6 rok a najmenšia začala teraz. o inej škole v okolí som ani neuvažovala nakoľko je od domu ani nie 5 minút a deti mi nemusia chodiť cez cestu na kyjevskom alebo cez moskovskú. veľké riziko zrazenia dieťaťa cez cestu v ranných hodinách 😠 na moskovskej čo viem z rozprávania nie je tam nejak dobre. hlavne vzťahy medzi staršími deťmi a mladšími. strašná šikana, bitky, deti čo fetujú a fajčia za kríkmi pri škole.... aj teraz ku koncu roka tam bol prípad, že sa deti pobili a chlapec ostal ochnutý, kradne sa tam zo šatní hlavne značkovejšie veci, deti majú strááášne veľa domácich úloch, starý učitelia čo ešte učili moju kamarátku a tá má 33r. 😒

alienka
3. feb 2013

Maca, môžeš prosím napísať viac o škole Dráčik? Ďakujem.

janka699
4. feb 2013

Ahojte, mne dcéra chodí na Moskovskú, sme spokojní, je tam veľa aj mimoškolských aktivít (centrum voľného času je v budove, rovnako ako aj súkromná škola angličtiny) . Nikdy som okolo školy deti nevidela fajčiť, tak ako to tu hore spomínate, a to bývam blízko, tak mám na školu "výhľad". A ani veci nám nemiznú. Možno preto, lebo chodí na 1 stupeň a tam v šatni ostávajú iba topánky, deti si ostatné veci nosia so sebou. Práve zajtra ideme na zápis a bude tam chodiť aj syn. Neviem náhodu, či to o tej "moskovskej" v zlom nie je spomínané v spojitosti nie so základnou školou, ale s odborným učilištom na moskovskej, ktoré je od základnej školy dosť vzdialená. Viete čo dnes dokážu decká na strednej škole ..