Nakupujete cez Amazon?

baccio
12. sep 2018

Prosím vás.Nakupujete niektoré cez Amazon?

shades3
12. aug 2019

@kacenocka2 no kym si nevytvorite profil s adresou dorucenia, tak postovne hned nevidite, bude to v dodacich podmienkach toho daneho predajcu pri tovare, musite si to preklikat. Alebo sa zaregistrujte (zadarmo samozrejme), a potom to hned ukazuje v zozname tovarov aj kolko je postovne. Da sa platit prevodom z uctu, kreditkou alebo aj cez paypal tusim. Ja som si tam pridala ucet a ked daco kupujem, tak mi to proste stiahnu... Kurz bude asi prepocet podla aktualneho kurzu, ale ked si spravite profil, malo by sa dat nastavit aj v akej mene to ma zobrazovat.

simsalabim
12. aug 2019

@kacenocka2 pri objednavani z USA pozor na moznu dan aj clo, ja objednavam len z amazon.de.

pallacinka
12. aug 2019

@kacenocka2 Úplne dôveryhodné je objednávať len priamo cez Amazon. Keď objednávaš cez iného predajcu v rámci amazonu, úplne dôveryhodné to už nie je. Ja som tak naletela Číňanovi na Miffy lampy, mali byt originál a bol to fake. Nakoniec som to vyriešila k svojej spokojnosti, ale nebol to práve pozitívny zážitok.

veronikadamianko
19. jan 2020

Ahojte , viete mi poradit ako nakupovat cez amazon nemam z tym vooooooobec ziadne skusenosti a neskutocne by som z tadial nieco potrebovala 😔 suma je tam 180$ ako to funguje pri takej sume? Ake je tam postovne? No proste vsetko o tom by ma zaujimalo ..

pallacinka
19. jan 2020

@veronikadamianko Ahoj, skus pridat alebo poslat mi konkretny link. Ked je suma v dolaroch, si zrejme na amazon.com. V tom pripade je to zlozitejsie, vyssie postovne na Slovensko a clo a dane k tomu. Skus pozriet, ci tu vec nemaju aj na amazon.de, amazon.co.uk, atd.

veronikadamianko
19. jan 2020

@pallacinka pisala som vam spravu
@pallacinka