Pero pilot frixion

zuzulik27
8. feb 2019

Ahojte. Ako dlho vydrzi tuha v gumovacom pere pilot frixion? Lebo original sevt gumovacie pera tak 2-3 tyzdne nam vydrzi tuha. Zda sa mi to velmi malo. Neviem ci vo vsetkych takychto perach tak kratko tuha vydrzi ci niektore su lepsie. Dakujem za info.

renatka100
8. feb 2019

@zuzulik27 no veru tak 2 tyzdne. Je to do dost drahy spas.

janci05
8. feb 2019

Ja som synovi kupovala pred Vianocami Pilot pero a píše s ním doteraz. Záleží, že teda aj ako často sa s ním píše, ale dva-tri týždne je ozaj málo.

zuzulik27
autor
8. feb 2019

@janci05 no pise kazdy den v skole plus domace ulohy doma

janci05
8. feb 2019

@zuzulik27 Tak ako aj môj. Vyskúšaj to Pilot pero, určite vydrží dlhšie ako 2 týždne.

ovaaa
8. feb 2019

Pouzivali sme pilot na zaciatku ale vypisal velmi rychlo.Kupila som mu v kauflande lacnejsiu verziu gumovacieho pera dokonca ma dve gumy a krajsi odtien.2ks ma vyjdu 1.40 € a dostanem v dobrej cene aj nahradne tuhy.Od vtedy pilota uz nepouziva.

fibca
8. feb 2019

Na aliexprese kupujem 6 tuh za 2.55 a su dobre.

fibca
8. feb 2019

€ 2,53 6%OFF | Magic Erasable Pen Refill 0.7mm Blue Ink Gel Pen Refill For Writing 6PCS Pen Stationery Office School Supplies Students Gifts
https://s.click.aliexpress.com/e/CiWdvba

zuzulik27
autor
9. feb 2019

@fibca a tieto tuhy pasuju do pilota ci do kazdeho gumovacieho pera? Cena vyborna! Vdaka za link 😉

moniczka31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulik27
autor
12. feb 2019

vdaka baby za info. objednala som z aliexpresu tak dufam ze budu fungovat 🙂

ally2
23. okt 2019

Ahojte, mne vôbec z aliexpresu negungujú, Vaše boli v poriadku???

zuzulik27
autor
23. okt 2019

@ally2 ano nase funguju.

9aristokrat9
1. feb 2021

tie tuhy a aliexpressu su dobre iba pre pravakov. Pravak pero taha za rukou. Lavak pero tlaci pred rukou. Tuhy pri tlaceni dost skriabu a vynechavaju v porovnani s originalmi. Skoda, kupili sme a mozme teraz na ne pozerat.