Problémy s triednou učiteľkou

29. nov 2020

Dobry den. Moja dcéra chodi do tretieho rocnika na zakladnej. Za dobre spravanie dostavaju cervene body a za zle cierne. Moja dcera problemy nemava, uci sa a poslucha. No stazovala sa mi ze dostala cierny bod, lebo zjedla keksík na prvej prestávke. Vobec som tomu nerozumela. Potom mi vysvetlila, ze im triedna dovoli jest sladke az na 3. prestavke. Na dalsi tyzden dostala opat cerveny bod, lebo si zakupila z automatu cokoladove mlieko, ktore im dovolila pit az v druzine, poobede. Vtedy som nerozumela naco tam ten automat je ak ho nemozu pouzivat kedy chcu. Chapem ze sa zaujima o zdravie deti..no neviem ci to mam riesit alebo nie. Co si o tom myslite?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heleninamama
2. dec 2020

@elizabet173 Toto kde varia /varili? Som odchovanec školských jedálni, mám školákov a škôlkara, ale s takýmito lahôdkami som sa nestretla.
Ale teda nutelové rožky by som si dala.

evabb35
2. dec 2020

@elizabet173 Ale veď bodové ohodnotenie používala učiteľka v seriáli My všichni školou povinní, ktorý bol natočený v roku 1984. Takže teraz máme jasný príklad, akým vývojom prešlo naše školstvo za tú dobu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz