Prvá polúcia. Kedy nastáva?

alami
17. júl 2009

Mamičky chlapcov, prosím vás, kedy ste si všimli u syna, že mal prvú nočnú polúciu. Môj syn má 6 rokov, našla som ho viackrát masturbovať, čo mi príde strašne zavčasu. A dnes sa zobudil a tvrdil že je pocikaný, mal naozaj mokré slipky aj pyžamko a povedal, že to aj včera. Nejak sa mi to na pocikanie nezdá, prečo by asa taký veľký pocikal a ešte 2 noci za sebou? je možné, že mal polúciu? V akom veku ju mali vaši synovia? Ďakujem

astrane
17. júl 2009

tak to jsem si ještě nevšimla-má 7....že si hraje s pindíkem to jo....zase ho v tomto moc nesleduju,už dávno jsem řekla,že takový věci má dělat jen když je sám,třeba v pokojíčku pod peřinou...takže fakt nevím....
ndruhou stranu,pokud jste byli někde v bazéně nebo je teď nějak vytížený a hodně unavený,může se klidně stát,že se v noci nevzbudí,že se mu chce čůrat....
Jsem ti moc nepomohla,co? 😔 ....já bych ještě počkala,jak se to vyvine a když tak bych se (bez něj)zašla zeptat dr,jestli je to vnormě,nebo se zeptat manžela..... 😉

hecuba
17. júl 2009

Tak moj sa mi akurat sem-tam postazuje, ze sa mu neda vycikat, ked mu stvrdne. Ale inak som si nic nevsimla. A ako astrane, aj my sme mu povedlai, ze to ma robit len v sukromi. Aj mna by zaujimalo, v akom veku to bezne zacina. Ale byt Tebou, tiez by som tomu chcela prist na koren, lebo mu to potom bude treba vysvetli a ak je to nahodou nocne pomocovanie, tak to podchytit, aby z toho nebol problem. Vsak to poznas. Vela stastia.

alami
autor
18. júl 2009

Ja ho pritom akurát tak nájdem a nenápadne zas vycúvam, nechcem ho za to okrikovať, pýtala som sa psychologičky na nete, vraj na vysvetľovanie je ešte zavčasu, tak si len akože nevšímam. robí to v posteli, keď je sám, tak výhrady akože nemám. len to že vstal mokrý 😖 nedávno bol na sone obličiek, a mechúra, všetko ok, tak to by to nemalo byť, aj keď nikdy nevieš - no a presne - nechcem zanedbať ak by to predsa len niečo bolo....a pocikávať sa naozaj nezvykne....no ale polúcia v 6 rokoch, to mi fakt príde skoro.A ja naozaj netuším kedy je to prvýkrát, preto sa pýtam. MM si vraj nespomína kedy to bolo u neho
😖 😖 😖 😖
ale myslím, že až v puberte to býva nie? Ale zas, aj prvá menštruácia býva zvyčajne v puberte a ja som ju mala v 10rokoch 😅 takže človek nikdy nevie 😲

hecuba
18. júl 2009

Tak ja som sa spytala MM vcera. Vraj okolo 12 rokov. Ak to pomoze . . .

alami
autor
18. júl 2009

dík 😉 , kludne mi urobte doma prieskum, keď už si MM nepamatá 😖 😀

andreah70
18. júl 2009

kočky syn má 11 a zatiaľ som si nič nevšimla, ja tiež myslím že v 6 rokoch to je asi skôr to pocikávanie

arikun
3. sep 2012

môj syn ma 12 a este poluciu nemal

je to normalne

marekfanatik
31. mar 2013

prepacte nejako som sem zabludil :D ... masturbujem od svojich siedmich rokov a poluciu som mal prvy krat v osmich .... je to uplne normalne podla mna

jasadaresa
8. nov 2013

Moj syn ma takmer 11 a prave vcera som si vsimla,ze to zrejme zacina. Rada by som vsak apelovala na vsetky mamicky , po precitani prispevkov, ak vam zalezi na psychickom zdravi vasich deti, nedovolte im masturbovat. Urcite ich netreba za to trestat, existuju vsak mnohe sposoby, ako odputat ich pozornost od tejto cinnosti.

marekaneuschlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marekaneuschlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marekaneuschlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marekaneuschlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz