Recenzie na ZŠ Miloslavov

iva06
15. jan 2019

Ahojte maminy, rada by som vedela vase nazory na zakladnu skolu v Alzbetinom dvore - Miloslavov. Ako ste spokojny s vyucbou a samotnymi ucitelmi? Rozhodujeme sa ci dat naseho syna do 1.rocnika do Ba, alebo do AD. Prave preto by som vas chcela poprosit o vase nazory. Vopred dakujem. Iva

ajsha123
18. jan 2019

@iva06 mam v skole 2 deti a som spokojna. Podla mna skola na lepšej urovni ako v BA. Samozrejme necgcem degradovat BA. Ucitelia sa detom venujú. Skusky, sutaze, kruzky. Syn bol min.rok na sutazi z geografie. 2.miesto,86 bodov. Bratranec z brezna prvy, okolo 66 bodov. Bratranec z bb tiez menej, ako nas...... Pozri si vysledky Testovania. Min.rok bola tato skola myslim 3.na SR. Tak sa hovorilo, uz si to presne nepamätám. Cize zs dobra, samozrejme, vzdy sa môže stat, ze niekto niekomu nesadne, ale to aj v ba...

iva06
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva06
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva06
autor
22. jan 2019

ajsha123
Veľmi pekne ďakujem 🙂

dvekacky
3. mar 2020

@iva06 tiez nad tym uvazujem ale neviem ake kruzky ma skola? Robievaju aj vylety a exkurzie?

tinkaronko0710
21. apr 2021

Prosím Vás rozmýšľam nad školou v Alzbetinom dvore v Miloslavove a chcela by som vedieť či máte niekto skúsenosti a ake je tá škola a či tam nieje sikana ako vo väčšine školách v BA. Ďakujem pekne.

ajsha123
21. apr 2021

@tinkaronko0710 a máte v obci trvalý pobyt? Lebo bez toho vás nezoberu... Ja tam mám syna len vďaka tomu, že pred 7 rokmi ešte brali... Ale teraz už nie.
A čo sa týka šikany, práve v tejto skole bola zásada, že sa šikana netoleruje. Syn prestúpil z inej školy sem vďaka tomu, ze v starej škole ho sikanovali. On ako terajší ôsmak šikanu nezažil... Dcera do Alzbetinho chodila tiež, a tiež toto nezaživala. Ako je to teraz, a na 1.stupni, neviem... 2.stupen mal dlho online 😥

michi20
27. feb 2024

Daná škola má kapacitu len na cca polovicu detí, čo majú pobyt v danej obci. Danú školu vyslovene neodporúčam. Učiteľky a učitelia učia nedostatočne, stále si vymýšľajú nejaké poznámky na deti, v škole sa kradnú zošity, knihy, pomôcky medzi deťmi a potom sa neprávom píšu poznámky na deti FUJ ! Vyučovanie je nedostačujúce, stačí tak možno na Ukrajinu. Učiteľky sú arogantné, platené zo štátneho rozpočtu a učia nevyhovujúco, málo a sú ešte aj arogantné. Nájdite si radšej inú školu ako toto tuto, bez komentára...

tetapetra
27. feb 2024

@michi20 je to staré 5 a 3roky😁

michi20
1. mar 2024

@tetapetra môj komentár je na rok 2024, prajem pekný víkend 🙂