Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

ZŠ Tilgnerova verzus ZŠ Karloveska

kvik1
18. sep 2020

Na jar nás čaká zápis do prvého ročníka a rozhodujeme sa medzi ZŠ Tilgnerova a ZŠ Karloveská. Prosím maminy školákov na týchto školách o praktické skúsenosti s prvým stupňom, organizáciou výučby, pani učiteľkami, prípadne o dôvody, prečo si tú-ktorú školu (z uvedených dvoch) vybrali. Dakujem za pomoc!!

mogaa
18. sep 2020

@kvik1 ono nezáleží od konkrétnej školy, skôr akú učiteľku dieťa dostane😉 a to ani neovplyvníš a ani dopredu nezistíš....

deedol
18. sep 2020

mam este male dieta, tak nemam osobnu skusenost, ale co mam starsie kamosky a kolegyne, tak jednoznacne karloveska. su spokojne s ucitelkami a aj maju ziaci lepsie hodnotenie v celoslovenskom porovnani.

kvik1
autor
18. sep 2020

@deedol praveze v hodnoteni ineko vychadza zs tilgnerka lepsie (8,1 vs 7,1 za karlovesku). Ale aj tak dakujem za nazor 🙂 pockame teda este nejake maminy aj s osobnymi skusenostami mozno aj z tilgnerky prip.idealne oboch 🙂

deedol
18. sep 2020

@kvik1 neviem, ci mysleli ineko - to je to, kde su vysledky monitorov zo SJ, mat atd.?
drzim palce pri vybere ;)

kvik1
autor
18. sep 2020

@deedol ano to je ono. Ďakujem;)

kaktus87
18. sep 2020

Ja by som vybrala skolu, ktoru mate blizsie a bude tam mat viac kamaratov zo skolky alebo z dvora, prip.by som pozrela ponuku kruzkov. Kedysi som chodila na Tilgnerku zs+ 8r gym.