Riešenia z pracovného zošita - ANJ 5. a 7. ročník

konik77
31. jan 2022

Mamičky pomohli by ste nám potrebovala by som riešenia z anj pracovného zošita pre 5 a 7 ročník od fourth edition project veľmi vás prosím potrebujem deťom a ja vôbec nemám šajnu nakoľko som sa anj neučila ďakujem vopred

kittykat22
31. jan 2022

tak to odfot a hod to do fora.

loliki
31. jan 2022

@konik77 Nemaju spolužiakov? Nech sa ich opýtajú.

konik77
autor
31. jan 2022

@loliki no radšej keď doma robíme by som ja to kontrolovala

deedol
31. jan 2022

nekontroluju si to v skole? co sa mi mari, tak riesenia prave preto nie su, aby to skusali sami a neopisovali rovno...

deedol
31. jan 2022

ale ked sem hodis nieco vyplnene, mozem(e) ti aspon povedat, co je dobre a nad cim sa treba este zamysliet.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
31. jan 2022

Prosim ta a ake cisla maju na tych knihach? Dole v pravom rohu je cislo - tak ho tu prosim napis.

abbey1
31. jan 2022

Keď sa idete učiť, či písať úlohy, otvorte učebnicu, zošit, internet a snažte sa pochopiť. Všetko sa dá nájsť podrobne vysvetlené. Treba len tomu venovať trochu času.
Opísať vypracované cvičenia je k ničomu. Naučte sa s tým jazykom pracovať, hľadať info, ak jej to z hodín nie je jasné. Na internete dnes nájdete krásne spracovanú gramatiku, cvičenia na precvičenie, na počúvanie. Vieš si vypočuť výslovnosť slovíčka.
Len naozaj si treba k tomu sadnúť. Efekt je zaručený.

strongi
31. jan 2022

@abbey1 no keď sa angličtinu neučila, asi ťažko vysvetli a pochopi

abbey1
31. jan 2022

@strongi Veď sa učí dieťa. A to snáď pochopí. Rodič je predsa len akýsi sprievodca pri učení. Neučí sa za dieťa.
A predsa základom je, aby dieťa pochopilo, aby sa naučilo vyhľadať si informácie a pracovať s nimi.
Ako pomôže v učení dieťaťu vypracovanými cvičeniami?

nelinka2011
5. dec 2022

@konik77 aj ste ich našli prosím vás?Aj nám by sa to veľmi zišlo.Ďakujem