Škola 1. stupeň

ramona7
19. apr 2022

Ahojte, chcela by som sa poradiť..
Dcéra je siedmačka, z predmetov má jednotky-dvojky...
Tento polrok si dala predsavzatie, že sa bude snažiť na samé jednotky (čo ma príjemne potešilo🙂), no učiteľka z jedného predmetu ju nechce doteraz vyvolať, aj keď sa stále hlási (raz nebola pripravená a dostala 3), dostala nechutný komentár od dotyčnej učiteľky, že si zahrieva mobilom medzi nohami 😳...
...to ma fakt dostalo..
Volala som triednej, povedala, že keď jej nedá možnosť do mája a nevyvoláva ju, tak to bude riešiť
..viacerí majú problém s dotyčnou učiteľkou
..ako by ste to riešili?
..

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2022

@ramona7 Dcere by som doporucila jedine-aby bola na kazdu vyuc. hodinu pripravena. Kto je pripraveny, nie je prekvapeny. Co ine by si chcela riesit?

pribinak
19. apr 2022

@ramona7 známky by som až tak neriešila, ale tu poznámku od učiteľky určite
Podľa mna to bolo dosť cez čiaru a toto by som si s pani učiteľkou vydiskutovala

Ehm, ak je siedmačka, tak to je 2. stupeň

diamond007
19. apr 2022

@ramona7 nijako, keďže už odpovedala, potrebuje učiteľka vyvolať všetkých. Teda u nás to tak bolo a aaz keď bolo druhé kolo skúšania tak vyvolala opäť

ramona7
autor
19. apr 2022

@pribinak pravda, 2.stupeň 🙂, že aj rodič nie je neomylný🙄

pribinak
19. apr 2022

@ramona7 toto je vedľajšie či 1. alebo 2., ale takto poznámky si pani ucitelka nech nechá pre niekoho iného a nehovorí to žiakom

sidicek
21. apr 2022

@ramona7 to ozaj riešiš cez triednu, že učiteľka nevyvola siedmacku keď sa hlási? Tak ak chce byť jednotkarka ,ma sa učiť na každú hodinu, či ako si to predstavuješ ?V triede je ďalších 25 ziakov ,tých akože skúšať nemá a má sa venovať tvojej dcére, aby si opravila 3?

asocial
21. apr 2022

@ramona7 poznamku by som asi riesila, aj ked jej nerozumiem. No neviem preco by mala vyvolat siedmacku alebo celkovo dieta zrovna vtedy, kedy ono chce. Ma byt pripravena stale. Este sa mi zda byt cudne, ze sa v takomto pripade "ucitelka mi nechce vyvolat dieta" vola triednej.