• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škola pre autistické dieťa v Bratislave. Poznáte dáku?

8. septembra 2008 
Ahojte,
Nasi znami zo zahranicia pridu na Slovensko na par rokov. Maju 15-rocne autisticke dieta a poprosili ma, aby som zistila, ci je nejaka specialna skola tu, v Bratislave. Skusila som vyhladat cez google, ale nasla som iba tuto: http://www.szszehrianska.sk/main.php?menu=informacie
Chcela by som vas poprosit - ak viete o nejakej specialnej skole, kde by toto dieta mohlo ist, prosim, napiste.
Dakujem moc krat!
4. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Ja by som ich odkázala asi na autistické centrum Andreas v Bratislave a myslím, že v Dúbravke je tiež škola pre autistov, len si neviem spomenúť na ulicu.
4. sep 2008 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leteku, dakujem, skusim to najst!
4. sep 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj so mchcela napísať tú školu v Dúbravke ,ale tiež si nespomeniem na názov ulice.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V noci som si spomenula myslím, že je to Lipského - tá škola v Dúbravke.
5. sep 2008 o 06:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem vam velmi pekne. Uz som sa spojila s Andreas a oni mi poradia co dalej, len teraz cakame na doklady dietata.
5. sep 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Dubravke je taka skola na Dolinskeho, moja znama tam ma dieta a je spokojna, predtym chodil do skoly niekam k hlavnej stanici, tato je vraj neporovnatelne lepsia. On ale nieje autista ma poruchy spravania aj ucenia,ale su tam deti rozneho postihnutia aj autisti.
8. sep 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok