Školská taška pre prváčika

nika898
21. feb 2023

Ahojte maminky. Prosím vás mame doma budúceho prvacika a obzeram školské tašky. Prosím vás mám vybraté 4 značky ktorá je podľa vás naj (Beckmann, Topgal, Oxybag alebo Frii od Norway).
Za každú radu a skúsenosť ďakujem ☺️.

paulinam99
21. feb 2023

Za mňa Oxybag, my sme kúpili túto:
https://www.loria.sk/pp-karton-skolsky-batohovy...

patka06
21. feb 2023

Z tvojich vytipovaných Oxybag ako radí maminka vyššie

stanulienkat
21. feb 2023

Pohladaj uz existujycich 1500 tem.

3009
21. feb 2023

@nika898 Topgal

riskoh
21. feb 2023

Určite treba aj vyskúšať na predajni ako ktorá značka padne, syn mal topgal ,neskôr sme prešli na Stilo batoh

araavdva
21. feb 2023

treba vyskúšať, dcéra ma jeune premier. Ale skúšala aj frii od norway a t jej sedela tiež super. takže ďaľšiu budeme kupovať asi tú. Ale každému dieťaťu sedí niečo iné.

nika898
autor
21. feb 2023

@araavdva ďakujem ☺️ ako popravde tie dve nórske značky sa mi pacia najviac ale napísala som kvôli recenziam aj iné. A keďže synček je útly tak tie topgal nejdem ani pozerať podľa toho čo som čítala.

nika898
autor
21. feb 2023

@riskoh ďakujem. Teraz cez prázdniny pôjdem aj so synčekom niečo popozerať a poskúšať. Mne sa najviac pacia tie tašky od Frii a Beckman ale tie Frii som našla iba náhodou na nete v obochode som ich nevidela.

tinkajan
21. feb 2023

@nika898 ahoj, syn má 120cm a skúšali sme tento týždeň Topgal a veľmi pekne podľa mňa sedela. Som bola milo prekvapená. Aj kvalita sa mi pozdavala.

nika898
autor
21. feb 2023

@tinkajan ďakujem veľmi pekne ☺️

paulinam99
23. feb 2023
patka06
23. feb 2023

@paulinam99 Skvelý článok, mala by si prečítať každá mamička budúceho prváčika/prváčky

zuzubb007
23. feb 2023

Topgal su uplna topka, najlahsie na trhu, vobec niesu velke, ja mam obe deti ako pavukov chudych a inu tasku by som nechcela ani vyzorovo sa mi ine znacky tak nepacia, synova po 4 roch rokoch vyzera ako teraz kupena

luckuz
23. feb 2023

@nika898 ja som kupovala herlitz ultra light. Ľahučká len 780g. Krpec je útly, nemá ani 20kg.

nikaluk
24. feb 2023

@luckuz ste spoko? Ci pre prvaka?

luckuz
24. feb 2023

@nikaluk dostal k 6.tin narodeninám. V septembri bude prvák. Je perfektná, som učiteľka a mali ju aj druháci- takže myslim že bude ok

nikaluk
24. feb 2023

@luckuz super. Dakujem. Syn si vybral taku tu futbalovu s cislom 10

luckuz
24. feb 2023

@nikaluk objednávala som na skolske tasky- super pristup, v cete pani poradila, odporucila vhodne typy pre menšich prvákov. Rychle dodanie.

luckuz
24. feb 2023

@nikaluk tu chcel ak moj- nakoniec si vybral vesmir.mne sa aj cenovo pozdávali. Hadam bude spokojny

nikaluk
24. feb 2023

@luckuz tak nech sa dobre nosi.

duduska25
24. feb 2023

@paulinam99 aj my mame Oxybag. Vyborna, lahka taska pre prvacika.

nikaluk
24. feb 2023

@duduska25 tie su pekne len skida ze v ba som nenasla kde skusit.

ninah1486
22. máj 2023

skvele lahke tasky nielen pre prvacikov maju na BAAGL, aj nas syncek ma odtial

beahavala
23. máj 2023

nas tiez caka tento rok takyto nakup, celkom sa nan tesim

luciakam
4. jan 2024

@araavdva prosim vas a ako ste spokojna s jeune premier?

araavdva
4. jan 2024

@luciakam kvalita super. Ja som ju kupovala s tým, že do druhého ročníka kúpime väčšiu. A tak sa aj stalo. v prvom jej bohato stačila táto ale oni sú stavané tak, že deti nenosia domov toľko kníh. Tým pádom v druhom ročníku by nebola stačila.
Avšak tašku ako takú hodnotím kladne, kvalita, pohodlie. Je nepremokavá, čo bola výhoda pretože dcéra chodila pešo. Ešte som sa neodhodlala ju predať, dcéra sa nevedela rozlúčiť s ňou.

luciakam
5. jan 2024

@araavdva a ktory typ mate? Lebo nasa dcera velmi chce tu co vyzera ako aktovka ale absolutne netusim ktora velkost by bola pre nu vhodna…. A najradsej by som bola keby jej vydrzala tak do toho tretieho rocnika

araavdva
6. jan 2024

Presne túto mala. Ale teda ako som písala ja si neviem predstaviť ako by jej vydržala už teraz druhý ročník keď majú viac zošitov a kníh.

luciakam
6. jan 2024

@araavdva pfuuu no dakujem za skusenost teda, asi potom pojdeme do frii of norway