Školská taška pre prváka

7. nov 2022

Baby, poradte skolsku tasku pre prvaka.. Topgal vs. Bagmaster?

marci77
7. nov 2022

my aj vela deti v nasej skole nosili topgal
nam ta taska uplne vyhovovala, ma viac priecinkov, v jednom nosil ucebnice, zosity, v dalsom desiatu ....a v tom tretom ostatne hygienicke potreby napriklad

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
7. nov 2022

My mame topgal a malu 20 kg prvacku. No co ti ja viem... Priecinky a kvalita super, ale ta taska je tazka, urcite nie velmi vhodna prw take male dieta

autor
7. nov 2022

@lindusss2016 ja mam chalana a ma odklad takze pojde uz ako 7rocny do skoly..

mmmmn
7. nov 2022

@lindusss2016 ja som mala 18 kg prvacku a mala topgal tašku 900 gramovu. Za mňa super

saxana000
7. nov 2022

Prvu som kupila obycajnu v pepcu v akcii na zaciatku oktobra.pocka jj do septembra. bola najmensia a najlahsia zo vsetkych ktore som videla.dcera je malinka s kratkym chrbatom.neviem si ju predstavit s takou obrovskou kabelou.ma normalne polstrovanie priehradky vnutri dostatok miesta vonkajsiu upravu vodeodolnu reflexne prvky a stala fakt par korun aj motiv je este taky pekny detsky.prvy rok ratam s tym ze ju hocikde odlozi povala po zemi.mozno jej ju obleje nejaky spoluziak vodovkami tusom alebo zle zatvori flasku s dzusom.nebudem si potom trhat vlasy ze znicila kabelu za 70eur. Do druheho rocnika jej kupime uz lepsiu s neutralnym vzorom ktora jej vydrzi dlhsie.

severkats
7. nov 2022

syn má topgal (od prvej triedy, teraz je tretiak). On mal okolo 30kg a bol veľký. Dcéra je prváčka, má 20kg a jeho taška jej vôbec nesedí, obrovská na nej. Tak sme skúšali a čoskoro kupujeme značku Oxybag a vybrala si Spirit kombináciu, dobre sa dá dopasovať.

lenkadenisa
7. nov 2022

Ja som kúpila Beckmann

severkats
7. nov 2022

ešte dodám, že syn mal tiež odklad. A mal tú topgal 2-4 ročník, nie tie prvé aktovky. Choďte si vyskúšať niekde do obchodu.

autor
7. nov 2022

@severkats rada by som ale u nas ich v kamennej predajni nikde nemaju 😟

zuzka0605
7. nov 2022

zalezi ake mas dieta.ak mas velkeho prvaka, moze byt aj topgal.ak mas male dieta, topgal je prilis robustna. lepsia je beckmann

janickacrazy
7. nov 2022

Ja mám prváka 17kg a máme Topgal, vobec mu nie je nejaká mega veľká, on je chudý, takže ja na Topgale ocenujem, že sa dá aj vpredu zapnúť a nepadá mu z pliecok. Je krásna, kvalitná, ľahko sa rozpína, syn je veľmi spokojný. Tie tašky vydržia aj 4 roky v pohode a sú ako nové.

autor
7. nov 2022

Ma cez 20kg a 120cm..

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaluk
11. nov 2022

@lenkadenisa prosim Vas a ste spokojni? Mate tu s vankusom ci este starsiu? Dakujem

lenkadenisa
11. nov 2022

@nikaluk kupovali sme minulý rok, kolekcia 2021

nikaluk
11. nov 2022

@lenkadenisa dakujem a ste spokojni?

janulik2008
11. nov 2022

Malá má Beckmann najnovšiu 2022 a sme spokojní. O cene akože no ale inak je topia vojde tam všetko a keď sa zväčší tak mala v nej nosila aj vetrovku, plus už vyskusala aj vodeodolnosť keď sa jej vylial čaj 😀

nikaluk
11. nov 2022

@janulik2008 super dakujem. Ako mne sa strasne paci len no cena… 😂 inac ten vankus na chrbate to ako funguje? To je kvoli pohodliu?

janulik2008
11. nov 2022

@nikaluk toto je z oficiálnej stránky beckmann 🙂 je to hlavne kvôli chrbtici a prúdeniu vzduchu . Inak ja som ju raz či dvakrát dala na chrbát a ozaj ma až "vyrovnalo" 🤣
U nás bola hneď ako hotovka keďže každé skoro dieťa má Topgal atď.
Malá dostala tašku ako darček od babky a dedka sme potom len kúpili peračník, fľašku a dózu ale to je zasa na každom 🙂

nikaluk
11. nov 2022

@janulik2008 na stranke som citala len ma zaujimala realna skusenost. Dakujeeem 🙂

janulik2008
11. nov 2022

@nikaluk myslím že je to aj kvôli "vystuženosti" ;)

janickacrazy
13. nov 2022

Inak pokiaľ ho budete voziť do školy autom, tak by som veľmi neriešila nejaké výstuže chrbta a podobné záležitosti, lebo to dieťa bude mať tašku minimálne na chrbte. Pokiaľ bude chodiť peši, je to iné.

autor
13. nov 2022

Uz sme kupili.. topgal..

nikaluk
13. nov 2022

Mozem poprosit link ktoru?

autor
13. nov 2022

https://www.topgal.sk/p/modra-trojkomora-taska-...
Tuto v sade s peraznikom, vreckom na prezuvky, prsiplastom na tasku a dokupila som aj flasu..