Školská taška Santoro

fialovykvietok
18. aug 2018

Najde sa mamička, ktorá kupovala školsku tašku Santoro? Zaujimali by ma nazory na školské tašky Santoro, a aj veková kategéria pre aké velke detičky ste tuto tašku kupili. Dakujem.

mapia1
18. aug 2018

Ahoj, ja som kupila minuly rok dcere tasku Santoro- maju pre rozne vekove kategorie (aj do 1.rocnika, aj pre starsie dievcata)- nasej malej sme kupovali do 3.rocnika a bude ju mat aj vo 4.triede. Je pomerne kvalitna, avsak mam jednu vyhradu- vsetky strapce na zipsoch velmi rychlo odpadli. Inak sme spokojni, maju krasne motivy a okrem tych opadanych strapcov je pekna.

monro
18. aug 2018

Tiez rozmyslam nad nou pre moju prvacku. Taku na kolieskach si vybrala...no ja neviem, videla som ju len na internete. Dufam, ze niekto este napise skusenosti😀

fialovykvietok
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialovykvietok
autor
18. aug 2018

@mapia1 ahoj aj ja chcem pre dcerku do tretej triedy kolko litrov ma ta vasa? staci link ktoru ste kupovali, velmi pekne dakujem.

mapia1
18. aug 2018

my mame tento rozmer, ale iny vzor: https://www.peripetie.sk/sk/santoro-london-skol...

monikapolakovicova
9. okt 2018

@mapia1 , ahoj chcem sa opýtať na Vašu tašku , či je vhodná aj od 1 ročnika, nakoľko viem, že majú špecialne aj pre 1-2 roč. len táto je aj váhovo lahšia a nie je tak veľmi široká ....ďakujem

mapia1
9. okt 2018

Ahoj, podla mna uplne vklude. Ja si viem predstavit, ze mala by tuto tasku mala od 1.rocnika.

monikapolakovicova
9. okt 2018

@mapia1 Jééj to je super, a ešte jedna otázočka. Vnútro je prosím v akej farbe, lebo čo pozerám stránky, tak nie je nikde odfotené. Veľmi sa mi páči tento motív a ešte majú jeden, taký v tmavšom prevedení, tak si vyberieme.....😉

mapia1
9. okt 2018

@monikapolakovicova Nasa ma nie tuto istu, co som posielala link (aj tam pisem, ze ma iny vzor)- ona ma taku tyrkysovu so sivym a vnutro ma sive, takze je to pekne zladene.

monikapolakovicova
9. okt 2018

@mapia1 , Tak sme na 100% s dcérkou dohodnuté, že Santoro vyhráva vo výbere..👍ďakujem krásne za odpovede, prajem pekný dník...🌝

mapia1
9. okt 2018

@monikapolakovicova Tak dufam, ze splni ocakavania- pre mna je ten vzor uplne najkrajsi a aj dalsia taska bude urcite Santoro.